Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Itt a nyár Hogyan szerezhetnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt a nyár Hogyan szerezhetnék végre már barátnőt?

Figyelt kérdés
Sziasztok 21 éves vagyok nagyon szeretnék barátnőt valami értelmesebb lányt .De mivel már nem járok iskolába és nincsen haveri köröm így nem tudom hogy hol keresgélhetnék. Nem tettem magasra a mércét. Egy kedves aranyos vidám csaj érdeklne.

#ismerkedés.csajok.barátnő
2017. jún. 2. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Őoooo internet?
2017. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó de hogyan ez nem válasz a kérdésemre.
2017. jún. 2. 18:03
 3/11 anonim válasza:

Neten ismerkedni elég kockázatos mostanában :DDD

Szerintem inkább járj el szórakozni Jönnek a fesztivlok is ilyenkor csak úgy potyognak a csajok :DDDDDD

2017. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#3 szerinted ha 21 évesen nem volt még barátnője és még barátai sincsenek pont fesztiválozni fog elmenni? :D


Mit nem értesz az interneten? Ezer és egy társkereső oldal van, facebookon is van egy rakás ilyen csoport. De akár anotalkot is megprobálhatod.(vagy strangers.hu t)

2017. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
20%
Haaat... Sztem a szex nagyon fontos, ha bejon egy lany, eroszakold meh, 100% siker!!!!!!44!!!
2017. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
puncs.hu
2017. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
5.idióta vagy .
2017. jún. 2. 20:00
 8/11 A kérdező kommentje:
Elmennék én fesztiválozni de hogyan ismerkedjek hívjam el piára vagy hogyan? Facebookos csoportokat néztem vagy kamu csajok vannak vagy olyanok akik nem érdekelnek
2017. jún. 2. 20:02
 9/11 anonim ***** válasza:
"szia nincs kedved meginni valamit?"
2017. jún. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hat strandon tobb eselyed van mert ott tobbet latnak beloled mint ruhaban es sztem ott sokkal konnyebb. Nekem is volt ilyenem h strandon ismertem meg egy lanyt
2017. jún. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!