Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek a fiús...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a fiús lányok (tomboyok)?

Figyelt kérdés

Pl: [link]


[link]



[link]



2017. aug. 11. 13:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
71%

Nem.

Inkább a lányos fiúk...

2017. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
Nekem annyira nem, ha lány akkor legyen is az
2017. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ők lányok is. Miért van az h a legtöbb fiúnak a kis egyenlanyok jonnek be akik mind ugyanúgy néznek ki?
2017. aug. 11. 13:30
 4/15 A harmadik szem ***** válasza:
47%

Miért jobb az, ha "fiúsnak" akar kinézni egy lány? Ugyan úgy egy általános formára akar hajazni mindkét esetben.

Ezen kívül pont annyira nincs velük bajom, mint amennyire egy "lányos" lánnyal, aki nem csak megfelelni akar, hanem egy öltözékre érdemes szellemiséget kép-viselni.

2017. aug. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 I noor Y ***** válasza:
23%
Valakinek biztos vejon de nem nekem
2017. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem igazan, ha ferfi tarsasagra vagyok akkor ott vannak a haverjaim. Azt hinnem roluk, hogy leszbikusok vagy feministak.
2017. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Akiket belinkeltél nem. Viszont maga a stílus nagyon tetszik nekem.

Keresgéltem és Effi Lynn külsőre nagyon jól néz ki, szóval még az a fokozat, amikor fiús a stílusa, de fel lehet ismerni, hogy lány.

Sajnos emellé a külső mellé gyakran erős feminácizmus és fehérellenesség társul, miközben bármiféle politikai tudás nélkül dobálják a fasiszta, rasszista, náci és egyéb szavakat, szóval inkább kikerülöm az ilyen nőket, pedig nem lenne rossz egy ilyen barátnő. Sad.

2017. aug. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pedig én egy olyat sem ismerek akik mellé ilyen tulajdonságok tarsulnanak
2017. aug. 11. 15:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Pedig Amber és Jeongyeon tök cukik.:'D
2017. aug. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ugye?:3
2017. aug. 11. 22:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!