Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan köszönjek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köszönjek neki?

Figyelt kérdés

Van agy csaj, akivel kb egy hónapja kezdtünk el snapchaten beszélgetni, azóta háromszor találkoztunk, de eddig még szinte mindig csak úgy hogy valahova valamelyikőnk rohant a tali első 5 percében így igazából nem igazán volt "üdvözlés"

Következő talin nem tudom hogy hogyan köszönhetek neki hogy ne legyek túl nyomulós sem, de töketlennek sem akarok tűnni.

21/F

17/L



2017. aug. 13. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Heló, mizu!
2017. aug. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mádár0218 ***** válasza:
Mivel beszéltetek is már és találkoztatok, Szia! Örülök hogy látlak ^^
2017. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De mármint úgy gondoltam hogy ölelés vagy puszi, vagy mi az ami ilyenkor belefér?
2017. aug. 13. 11:51
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Én már az első randin öleléssel és puszival szoktam bucsúzkodni, amennyiben a szimpátia meg volt.

Egyébként a "Szia! Örülök hogy újra látlak." ez egy jó inditás

2017. aug. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem egy ölelés belefér aztán kitudja hogy a találkozó végére mi sül ki belőle.
2017. aug. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Puszi arcra, teljesen belefér és barátok is szoktak úgy köszönni. Kevésbé kínosan tud elsülni szerintem mint egy ölelés:D
2017. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
41%
Jó a csöcsöd kő kola?
2017. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Ne kapkodd el, ne ölelgesd minden szíre-szóra. Sokan nem szeretik, ha egy idegen megsérti a magánszférájukat. Válts vele pár, az alkalomhoz illő szót, de semmi nyomulás. Hagyd, hogy este, mikor lefekszik, és számba veszi az aznap történteket, emlékezzen rád. Ilyenkor kicsit megmelegszik a szíve kiszínezi az eseményt, elképzeli, milyen folytatás lehetett volna, stb. Ez az esti ábrándozás hozza majd közelebb hozzád, nem az, ha megöleled.
2017. aug. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Szia vagy Heló és öleld meg.. (benned van az.. nagyon jól tudod kérdező te is hogy hogy kell.. csak bizonytalan vagy ezért kérdezed) légy bátor😎
2017. aug. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!