Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Veletek is előfordul? Ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul? Ti tennétek?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal. Én írtam rá legelősször,és általában a legtöbb beszélgetésünket én kezdeményezem. Nagyon sokat dumálunk,van téma bőven és sokszor úgy érzem kezdünk közelebb kerülni egymáshoz. Az egyetlen dolog ami zavar,hogy mindig én írok rá.

Hagynom kéne? Vagy ettől független,fog még valami változni? Kb 2 hete beszélünk. 18/L



2017. aug. 16. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj rá.
2017. aug. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia , szerintem szimplán ne kezdeményezz pár napig és meglátod hogy mi lesz , mert ha igazán érdekled tutira keres pár napon belül.Ha meg nem akkor lehet 3 másikkal is beszél , és mondjuk ha nagyon zavar konkrétan én megkérdezném miért nem érdeklődik.
2017. aug. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat,meg erdekel mas velemenye is!:)
2017. aug. 16. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló felfogású voltam egy időben, nem írtam a lánynak, mert nem akartam zavarni, azt hittem nem kíváncsi rám. Gondoltam, majd ha beszélgetni szeretne, ír. Aztán ha keresett, elbeszélgettünk, de én nem kerestem.


Most már leszoktam róla, én is keresem a másik felet, és ha sokáig csak én keresek valakit, akkor hagyom a dolgot. Ha hiányzom neki, majd keres, ha nem meg nem.


Szerintem ne írj neki, ne keresd egy ideig, ha hiányzol neki, majd ő ír. Ha le se szar, akkor meg hagyd.

Bár ez egyénfüggő is egy kicsit, lehet azért nem ír mert nincs oda érted, de az is lehet hogy csak visszahúzódóbb típus, aki örül ha beszélgettek de ő nem mer kezdeményezni. Te tudod hogy ő milyen, én nem ismerem :D Ha az utóbbi, akkor inkább írj nyugodtan Te, majd ha esetleg közelebb kerültök egymáshoz, lehet oldottabb lesz, és ő is keresni fog.

2017. aug. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az már durva ha annyira visszahuzodo tipus hogy nem mer írni ha már beszéltetek előtte :D Én is az vagyok, mégis én pont forditva voltam hogy érdeklődtem iránta ha szimpatikus volt.Egyszer azért már megélném hogy a nő érdeklődik felöllem, mert az nagyon nagyon ritkán fordult elő bár annál nagyobb volt az öröm :D
2017. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!