Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyesmi veletek is előfordul...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi veletek is előfordul vagy ez nem normális egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
(Előre is bocs tapasztalatlan vagyok) 1 hónapja eggyütt vagyok egy sráccal akit szeretek imádok de van egy kis gond..tegnap este elhívott magával bulizni mert szülinapja volt. Kijött elém hogy eggyütt menjünk és hozta magával az osztálytársát is(Patrikot) aki nagyon jófej aranyos kedves kis félénk mint én és még jól is néz ki. Mikor odaértünk hárman már a csávómnak(Ákosnak) szinte a fél baráti köre ottvolt mind berugva. Nemsokkal később Ákos úgy bebaszott hogy a világáról nem tudott tudtam hogy ez lesz ezért én nem ittam semmit hogy tudjak figyelni rá. Patrik se ivott hogy ne legyek egyedül ezért ketten voltunk egész este szemmel tartottuk a bagázst kicsit jobban megismertem közbe. Ez idő alatt Ákos egyszer egyszer ha odajött lekapni de csak ennyi aztán ment is vissza a haverjaihoz.. kicsit szarul lettem nemsokkal később így bejelentettem hogy megyek haza elköszöntem mindenkitől. Ákosnak ekkor leesett végre hogy énis létezem még ezért mondta hogy hazakisér.. nahát ebből se lett semmi mert 2 lépést nem bírt megtenni megtartva egyensúlyát így egyedül hazaballagtam miközben folyton Patrikon járt az eszem... a kérdésem az lenne hogy szerintetek most mit tegyek? Ha jó barátnő lennék nem fantáziálnék egy másik pasiról nem? Fogalmam sincs mi tévő legyek.. (bocs a hosszú fogalmazásért de le kellett írnom hogy megértsétek..) 17/L

2016. okt. 2. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Kedves volt veled, jóképű. Természetes, hogy fantáziálgatsz róla. Nem kéne, mivel van pasid, de én az osztálytársaimról is szoktam, akkor is, ha nem jönnek be különösebben. Jó érzés. Aztán lehet, hogy én meg fura vagyok :D
2016. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod hozzáállása a leggyerekesebb az egész sztoriban :D

Az hogy egyszer-kétszer odamegy hozzád miközben nem tud magáról és egyedül hagy egy társaságban, meg neked kell "vigyázni" rá nagyon kellemetlen. Nekem biztos nem kéne olyan pár akinek az anyja lehetek és cserébe még csak nem is érzem jól magam vele :D

Szerintem gondolkozz el rajta, hogy mit vársz ettől a fiútól, tényleg szükséged van-e erre.

Bár ha vele szakítasz is, nem biztos hogy helyes lenne utána a barátjával kezdeni.

De ez mind a te döntésed.

2016. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Veronika008 válasza:
Nyilvan azert fantazialtal rola,mert o torodott veled. Nemhiszem hogy ez annyira gaz dolog lenne. Szerintem meg a legjobb kapcsolatokba is elofordul hogy kicsit masrol kalandozol. Velem is eloszokott pedig en szeretem a baratomat 2 eve egyutt vagyunk .
2016. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!