Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozóm lesz egy fiúval,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozóm lesz egy fiúval, akivel egy éve nem találkoztam. Azóta meghíztam 2-3 kg-t, és tudom, hogy még nagyobb hülyének esnék ki, ha írnék neki erről, de félek hogy megjegyzést tesz. Célozzak rá?

Figyelt kérdés

2017. aug. 17. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 kiló még nem annyira látványos ,vagy megbotránkoztató. Nem 10-15 kilót szedtél fel ,ami már egész ruhaméreteket dob rajtad. Nagy eséllyel ennyi fel se fog neki tűnni. Próbáld elkerülni a számodra puffadást okozó kajákat ,hogy ne tűnjön még plusz pár kilóval nagyobbnak a hasad ,és nem lesz semmi gond. Ha meg ez a pár kiló is ennyire zavar ,akkor egy olyan ruhadarabod válassz ,ami nem emeli ki azokat a testrészeidet ,ahová került egy kis felesleg. Válaszd ki az alakodat legjobban előnyösen kiemelő ruhádat. Nem tudom hány nem van még a találkozóig ,de ha van időd akkor fogyózhatsz is pár napig. Felezd meg ,amennyit szoktál enni(és lehetőleg változatosan étkezz) ,napi 2-3 liter víz(!) és egy óra aktív mozgás a gyors anyagcseréért(pl hasizmozz), és hamar le fogod tudni adni ,ami feljött. Sok sikert !
2017. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 I noor Y ***** válasza:

Ossze akarsz vele jonni?

Mert ha igen es ez bem egy megbeszelt randi akkor ha mondod akkor erezheto h izgulsz tehat tudni fogja h erdekled

Es ha mondod es akkor amugy is kideritheted h kedves e mert ha igen akkor biztos nem fogja erdekelni nagyon

De ha tenyleg 2-3 kg rol van szo az ha eloszlik akkor majdnem semmi

Sot ha jo helyre megy akkor meg csak jobb

2017. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*nap
2017. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Két hete minden nap igyekszem 1-2 órát tornázni, 1600 kcal-t eszem, de valamiért nem akat mozdulni az a fránya mérleg. Hát ez van :) Köszi a válaszokat, kicsit megnyugodtam :)
2017. aug. 17. 16:52
 5/11 anonim ***** válasza:

magas, vékony lány vagyok

az egyik barátomat nem láttam fél-egy évig, majd mikor találkoztunk, vagy 6x megdicsérte az alakom, pedig 4-5 kilóval több voltam, mint amikor utoljára találkoztunk, pedig előtte is úgy voltam vékony, hogy azért fenekem/csípőm volt

2017. aug. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha tini vagy, akkor fejlődésben van a szervezeted. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy kerekedsz, nőiesedsz, és időnként 1-2 kg-t felszedsz. Ha egészséges akarsz maradni, akkor nem próbálod megállítani a folyamatot. Egyél rendesen, és mozogj a mozgás öröméért. A többi miatt ne aggódj.
2017. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Este hat után ne egyél ,és inkább próbálj napi többször de kisebb adagokat enni. Az emésztőrendszeredet kevésbe terheled le így ,és a vércukrod is kb egy szinten tudod tartani. Ha az 1600 + mozgás nem válik be ,akkor lejjebb viheted az adagot(persze nem a mozgásból ,hanem a kajából). Persze az is számít ,hogy mit eszel. Nem azt mondom hogy pl ne egyél szénhidrátos meg cukros dolgokat ,csak kevesebbet egyél. Inkább a gyümölcs ,zöldség ,hús, joghurt/kefír stb. ételekből fogyassz arányaiban többet. A kiegyensúlyozott étkezéshez szénhidrát és cukor is kell ,szóval semmiképpen se vond meg magadtól. A gyorskaját viszont fogyókúra alatt tényleg nem javaslom.
2017. aug. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2-3 kg plussz tényleg nem nagyon látszódik. De ha mégis zavar téged (a fiút kétlem hogy zavarná 3kg), akkor ahogy mondták próbálj diétázni találkozóig. Amúgy mikor találkoztok? Mert ha holnap akkor mindegy :D
2017. aug. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
1 éve nem láttad őt..vagyis lehet hogy a srác akár 10-15kg is meghízott azalatt az 1 év alatt.. Ahogy te görcsölsz azon hogy 3 kilót felhíztál, lehet hogy ő is azon fog rágódni hogy meghízott..nem kell paráznod nyugi.. Ha szóvá pedig szóvá tenné akkor meg mond neki teis.. (mond neki azt hogy össze estek az izmaid :D).. nos kvittek vagytok
2017. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
* HA szóvá tenné hogy hogy nézel ki akkor teis tedd Neki szóvá hogy ő hogy néz ki..De nem kell rögtön a rosszra gondolni... a 3 kiló semmi
2017. aug. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!