Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ez vonzó egy fiúban?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez vonzó egy fiúban?

Figyelt kérdés
Szoval az a helyzet velem, hogy osszejovoben vagyok egy lannyal, de barmikor olyat mond vagy ír, hogy feltekeny lehetnek, semmit se kerdezek rola a dologgal kapcsolatban, hanem meg latszik is rajtam, h lesz rom a dolgot.A feltekenyseg ellentete vagyok egyszoval :D. Titeket ez felbosszant valamennyire? Vagy ez vonzó tulajdonsag? (Csak kivancsi vagyok h errol a dologrol mit gondolhat).

#csajozás #fèltèkenyeg
2017. aug. 17. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
A lanyok szemevel szerintem cuki mikor egy fiu feltekeny. :) De nem ertem, nem akarod a baratnodet ugymond "magadenak tudni"?
2017. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én az olyan fiúkat szeretem akik nem szeretnék tudni, hogy minden egyes mpben hol vagyok. De szerintem ha látod rajta, hogy vmi baj van akkor kérdezz rá. Max. nem figyelsz rá XD
2017. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ez cserébe bizalomban és hűségben mutatkozik meg ,akkor igen.
2017. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az az igazsag, h nagyon szerelmes vagyok bele es ugy gondolom h nincs miert felnem.De amikor valami oylasmi kijelentest tesz h fiukkal volt valahol meg egy fiuval csinalt valamit azt szo szerint les zrom.Igen, megbizok benne teljesen.
2017. aug. 17. 22:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem aranyos ha egy fiú féltékeny. De ez csak az én véleményem
2017. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamennyire jól esik, ha érezteted a lánnyal, hogy féltékeny vagy.


Ez olyan, hogy az se jó, ha túlzottan féltékeny vagy, de az sem, ha egyáltalán nem vagy az.

2017. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ertem es koszonom a válaszokat! Akkor neha lehet kicsit eljatszom h az vagyok xd.
2017. aug. 18. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!