Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, belsőleg mi fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, belsőleg mi fontos egy fiúban/férfiban? Mitől lesz vonzó számotokra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 18. 13:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Megbízható, hűséges, becsületes, őszinte, szeret és olyannak fogad el, amilyen vagyok a hibáimmal együtt.

(ugyanezeket tudom nyújtani)

2012. jan. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Megbízható, hűséges, becsületes, őszinte, szeret és olyannak fogad el, amilyen vagyok a hibáimmal együtt.

(ugyanezeket tudom nyújtani én is)


Ennél többet nem is lehetne mondani ezert van a copy-paste


L 31

2012. jan. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

tisztel

N30

2012. jan. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Legyen hűséges, őszinte, egyenes, megbízható, egyes tereken magabiztos, legyenek közös céljaink, de legyen véleménye, szeresse azokat amiket én, legyen megbízható, családszerető, legyen humora, tudjon laza is lenni, mindezek mellett plusz pont ha szereti a tisztaságot, szeret munkálkodni otthon, pl besegít a főzésbe, sütésbe, szeresse a gyerekeket(szülői szinten) legyen megértő, romantikus, kedves, és ha kell türelmes.
2012. jan. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Belső az mindegy, legyen helyes, vagy gazdag.
2012. jan. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
59%
5.-ik nem csak a külső vagy a pénz számít. mert elején szép és jó, de ha rájössz h a pasi egy tuskó...
2012. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
ha jóképű vagy gazdag, akkor az, hogy tuskó még többet dob az összképen :D
2012. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
jokat lehessen vele beszelgetni legyrn vicces aranyos lassam h igazabol erdeklem.igazabol ha beleszeretsz valakibe megszepul..
2012. jan. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

- szeret (ezzel együtt persze tisztel, hűséges, ami sztem alap kellene, hogy legyen a szerelemben)

- hajlandó értem, értünk akár változni is egy bizonyos fokig, ami kölcsönösségen alapul (összecsiszolódási hajlandóság)

- férfi (nőnek érezhetem magam mellette: udvarias; tisztelettudó; tudtomra adja, hogy szeret, kíván :); igyekszik a családfő szerepét betölteni (már ha odáig eljut a kapcsolat) maximálisan; vonzóan határozott; nem hipochonder :D )

- nem fafejű (hajlandó meghallgatni, esetenként elfogadni más véleményét; hajlandó továbbképezni magát, ha indokolt; hajlandó a szokásai megváltoztatására az élet szinte bármely területén, ha az indokolt; stb.)

- tudatosan él, célokat tűz ki maga elé


Sztem kb. ennyi, legalábbis nekem. :)

Az, hogy gazdag-e: ha ügyes és igyekvő, idővel úgyis az lesz, legalábbis jómódú.

Az, hogy jól néz ki: a jó pasi is megöregszik és megcsúnyul. És ahogy szokták mondani: elég, ha az ördögtől egy fokkal szebb. :) Sztem nem attól vonzó egy pasi külsőleg, hogy helyes, hanem attól, hogy van egy határozott kisugárzása, egy megmagyarázhatatlan vonzerő, ami sokkal lehengerlőbb. :))

2012. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

:) Vonzó nem a belső értékeitől lesz, egyszerűen az elfogadható külsőn túl felvillant egy férfias, kulturált elégedett embert.


Van olyan csinos 22-29 éves lány Győrben, aki őszinte, hűséges és jó az ágyban? Vonzó lesz, ha nem mosogat, nem takarít, nem vasal, nem romantikus, nincs mindenről véleménye, nem túlművelt, nem munkamániás.


"kisugárzása, egy megmagyarázhatatlan vonzerő, ami sokkal lehengerlőbb :))"


Legyetek őszinték magatokkal, és másokkal is! Ez nagy lépés előre.

2012. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!