Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak meg, hívjak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg, hívjak el randizni egy lányt?

Figyelt kérdés
Már 2 éve ismerem a lányt és nem tudom hogy hogyan hívjam el randizni. Egész jó haverságban vagyunk bár nem sokat találkozunk és beszélni sem beszélünk sokat de amikor meg van rá a lehetőség akkor nagyon jól el vagyunk el beszélgetünk egymásal. Még is mit tegyek vagy hogyan hívjam el randizni hogy ne legyek tolakodó? Esetleg beszéljek az érzéseimről neki vagy csak hívjam el töbször és utána mondjam el neki hogy mit érzek?

2017. aug. 18. 01:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Egyszerűen csak kérdezd meg tőle, hogy lenne-e kedve elmenni veled valahová. Ezt megteheted akár személyesen, akár üzenetben. Nincs abban semmi ciki.

Ha ignt mond, akkor tetszel neki, de semmiképp ne beszélj az első randin az érzéseidről, kivéve ha már vagytok olyan jó barátok. Szimplán csak legyél vele kedves, éreztesd vele, hogy tiszteled, kedveled...stb.

Hagyd, hogy szépen, lassan belédszeressen :D Aztán már minden fog menni magától ;)

2017. aug. 18. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali!Mivel már egy ideje ismeritek egymást így picit nehezebb lehet a dolgod,ügyesnek kell lenned mert ha kedves lennél vele akkor is azt hiheto hogy a barátságotok része a szép szavak stb...lényeg hogy hívd el kávéra,találkozzatok heti 1x vagy 2x aztán ilyen 3. randikor kérdezd meg hogy szeretne e többet mint egy szimpla barátság:) mostani barátnőmtől én is 1. randi után rákérdeztem( ismertem már,mert osztálytársak voltunk,most ballagtunk) azt mondta még találkozzunk,2. randin össze is jöttünk,szóval hajrá! :) 16F
2017. aug. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!