Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most akkor akart engem vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor akart engem vagy nem?

Figyelt kérdés

Szóval a munkahelyemrol bejelölt egy fiu 2 hete, ram írt,...( Pont ellentétes műszakban vagyunk, de valtaskor mindig osszefutunk).. Szoval beszélgettünk facen..mondta h van barátnője... de eloben csak köszöntünk egymásnak xD... Másnap hulyesegbol. Irtam neki h jol esne egy kis édesség... Aztan valtaskor a kezembe nyomott egy csokit, ..megkérdeztem ez komoly? Azt mondta igen, ...megköszöntem... nevetett aztan úgye elment...

Aztan teltek a napok. Nem nagyon irt,... Ugyanugy csak valtaskor koszongettunk egymásnak... Azta szolt a főnök h a szombati nap mindenkinek túlóra... Aztan aznap ramirt h neked is jonni kell szombaton?... Megint beszélgettünk, de a szombati nap mikor egy muszakom voltunk, nem nagyon mert hozzam szólni, inkabb facebookon küldött egy matricát pedig ott ültem tole 10méterre...

Na mindegy ra vettem magam oda mentem es mondtam neki h segítsen elhozni az anyagot, ilyesmi :D

Par szot mar váltottunk, meg folyamatosan nézett, nyilvánvalóan tetszek neki...

Meg aznap otthonról is irogattunk...

Aztan ezen a heten nem irt,... Ra vettem magam h en írják ra..

Mondta h szakított a barátnőjével, es mar nem akar vele ujra együtt lenni stb.. Jol elbeszgettunk aztan mondta h szombaton (azaz ma )menjek vele bulizni...mondtam h nem biztos majd meggondolom es irjon ram...

Penteken ugy alakult h megint egy muszakon voltunk...

De egy szot se szolt hozzam, csak neha ram nézett, nevetett, en meg ugy voltam vele ha o nem lep ferfi létére akk en miért nyomuljak :/

Aztan ma lattam hogy megint ismerosok lettek a baratojevel...

Es mar nem.is irt csütörtök ota...

Ez eleg rosszul esik, mert nekem tenyleg tetszett, es olyan jo erzes volt a közelsége, ilyesmi... De most nemtudom mi van... :/

Szerintetek? Hagyjam az egészet, vagy varjak h lep e valamit? En mar nem akarok ra írni ezek utan cikinek érezném :(


2017. aug. 19. 20:16
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Miért várja el mindenki hogy a férfi lépjen? :D ha látod hogy nem mer lépni akkor nyugodtan lépj te! Volt egy alkalmad! A srác valószinüleg arra várt hogy adj valami jelet hogy biztos e dolgában! Esetleg arra várt hogy te lépj! Ráadásul elhivott bulizni ami némely fiunál egyenlő egy extrém randival! Viszont te nemet mondtál így letett rólad a srác és visszament a barátnőjéhez! Legközelebb gondolj erre amit irtam ha megint ilyen lenne! :D
2017. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lépj te. Attól hogy megint ismerősök lesznek nem biztos hogy összejöttek. Szerintem bejöhetsz neki csak talán nem biztos a dolgába.
2017. aug. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hagyd az egészet!

Az egész csávó egy merő határozatlanság! Ír, aztán be van xarva, aztán hozzád szól, aztán tartja a távolságot.

Szakít a csajjal, de most megint békülő félben vannak?

Szerinted egy párkapcsolatra rátermett ember így viselkedik? Ő lépett, aztán viszakozott.

Komolyan, írd már le miben lett ő szimpatikus! A csoki miatt ?Vagy azért, mert ilyen határozatlan nyámnyila gyerek?

Vagy szép a mosolya? Nekem is szép. Akkor randizzunk, már jobb esélyekkel indulok...

Ne vicceljünk már. :)

2017. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!