Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » S. O. S Jogos volt a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Jogos volt a barátom viselkedése, miért akart ezzel büntetni engem, most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó baràtom akivel eldöntöttük,hogy csinálok egy közös tetkót. Nekem már van a hátamon, karomon és a hasam felett is. A mostani tetkóm egy közös kép lett a legjobb barátommal.


A páromnak amikor haza értem megmutattam, de nagyon bepöccent rám és nem akarta elhinni,hogy komolyan magamra varratam a baràtom arcképét. Kiabált velem és úgy csinált mint egy felbőszűlt bika.


Most annyira haragszik rám,hogy folyton morog és lekicsinylő vagy levegőnek néz.


Ma reggel volt szex és ott kiborult nálam is a bili.

A szeretkezés közben megharapta a fülemet, nyakamat. Nagyon élveztem, mert nem finoman csinálta, aztán erősen harapott és az ágyhoz szorított, utána megfordított és csak kutyapózban akart szexelni, de nagyon durvának éreztem. Nem volt erőszakos, de mi nem szoktunk ilyen vadak lenni soha,csak nagy ritkán ha a gyors kielégülés a cél, de mindig vigyáztunk egymásra. Ő viszont most szándékosan fájdalmat okozott nekem és belevájt a hátamba a körmeivel, a hajamat húzta, de inkább a fejbőrömet kaparta, a tüsis hajamat nem igazán tudtam megkarmolni. Fújtatott, és nem figyelt rám úgy hogy kértem,hogy hagyjuk abba. Leállt azonnal, kiszállt belőlem és megint ordibálni kezdett, nem azért,mert nem folytattuk. Tudom,hogy direkt csinálta,hogy direkt akart fájdalmat okozni. Azt mondta,hogy nem bízik bennem, a legjobb barátom került előtérbe, túl sok időt töltök vele ( mindennap találkozom a spanommal ez igaz..) és rosszul esik neki, hogy nem is szóltam a tetkóról korábban csak amikor készen lett. Nagyon felhúzott és meglöktem. Nem akartam bántani, de meglepődött,hogy én akit amúgy 2 perc alatt kinyírhatna, megütöttem. Vagyis csak taszíottam rajta egy nagyot. De ezen annyira csodálkozott,hogy meg is kérdezte,hogy mi ütött belém? Pedig egészen addig ő volt az aki undorítóan viselkedett velem és bántott. Azt mondta menjek ki a hálóból és ne jöjjek vissza a szünetben hozzá, mert időre van szüksége.


Azóta egyszer beszéltünk és tegnap felmentem hozzà, de elzavart, azért nagy nehezen belöktem az ajtót amikor kiakart zárni. Veszekedtünk, aztán megint kidobott, de sírt és én is. Nagyon nagyon sírt.


Ma meg kaptam tőle egy hívàst,hogy pokolian fáj neki a viselkedésem és nem tudom elképzelni,hogy mennyire gyűlől engem. Találkozni akar, legalábbis ezt mondta amikor felhívtam és beszéltünk.


Szerintetek mit csináljak? Mit mondjak neki,hogy békesség legyen,hogy minden rendben jöjjön,hogy ne haragudjon rám?


Jogos volt egyáltalán ez a viselkedése amit az elejétől művelt velem?

Tudom..én sem vagyok angyal.


F\20 ( passzív)

A barátom 24 éves (aktív) másfél éve vagyunk együtt.


2017. ápr. 24. 15:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam. Nem ma volt szex.

MA beszéltünk csak

2017. ápr. 24. 15:54
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha annyi eszed volt, hogy magadra varratsz egy másik alakot, meg is érdemled, hogy így bánjanak veled. Neked mégis hogy esne, ha a pasid hátán szex közben a haverjait kellene bámulnod? Hm?
2017. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Az ő arc képe is felvan varratva a testemre. ( a karomon ) de ugyan..a legjobb barátom!!!!!
2017. ápr. 24. 15:58
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem a párodnak igaza van abban, hogy nem szóltál neki, illetve nagyon durva az az arckép...inkább vmi motívumot kellett volna ami közös, vagy számotokra jelentéssel bír.


Ha én lennék a párod, valszeg nagyon kiröhögtelek volna az arckép miatt. Szerintem nem mindennapi ötletet hajtottál végre, van akinek ez nem fér bele. Valszeg párod is ilyen.

2017. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Közös fotó van a hátamra tetováltatva. Én is rajta vagyok. Több tetkóm is van, a karomon a kutyàm van, két idézet, egy "hope" felirat, ollókezű edward ( kedvenc filmem ) és a gerincem vonalán végig sok sok csont.


Még nem szakítottunk. Nem tudom ma mi lesz meló utána nála.

2017. ápr. 24. 16:08
 6/16 A kérdező kommentje:
Uhh 4-es ez komoly? Miért gondolod te is ( ahogy a barátom ) hogy erről szólnom kellett volna? Az én testem!! Vagy engedélye kellett volna? Ezért is veszekedtem vele, de nem jutottunk közös nevezőre.
2017. ápr. 24. 16:12
 7/16 anonim ***** válasza:
77%

Nem volt jogos. Így nem bánunk egy másik emberrel soha. Elmondhatta volna normálisan is, hogy bántja ez a dolog, de igazából érzésem szerint a barátod betegesen féltékeny és ez most jó ürügy neki, hogy emiatt kitombolhassa magát.

A másik oldala a dolognak: mivel egy pár vagytok, szerintem az ilyet illene megbeszélni. Ha én szembesülnék egy ilyennel, ugyan nem bántanám érte, de valószínűleg meghalna bennem valami egy életre.


Másik dolog, hogy nekem bőven túl van a határon magamra tetováltatni nevet, ismerős fotóját, valami sztár portréját. Az emberi kapcsolatok múlandóak, a rajongás alábbhagy...

2017. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%

Az erőszakos része valóban nem volt jogos, viszont abszolút megértem, hogy a tetkó miatt kiakadt.

Egy kapcsolatban általában meg szokás beszélni, ha valaki radikális változást akar a testén véghez vinni. Szerintem senki nem tolerálná, ha szex közben egy 3. felet kéne nézni a párja testén.

Ez egyszerűen a legtöbb embernél túl megy a határon, és elég k.csög lépés volt tőled, hogy nem szóltál neki.

Te tested, persze, de neked sem tetszene, ha random olyat csinálna magán, ami számodra taszító, ráadádul úgy, hogy nem is szól.

2017. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Nézzétek ezt azért akkor fontosnak tartom elmesélni, lehet..sőt biztos,hogy nem értitek meg, de azért elmondanám.


Nekem a tetoválás egy rituálé. Ahogy megtervezem azt, amit magamon szeretnék viselni. Elmegyem az ötletemmel a tetoválómhoz, és ő rajzol nekem egy teljesen egyedi ábrát, ami csak az enyém. És miután rám kerül, a részemmé válik. Úgy érzem,hogy belém ivódik. Ez egy életre szóló döntés, és nagyon biztosnak kell lenni magamban, mielőtt ezt meghozom. És a legjobb barátomat ovis korom óta ismerem azóta baràtok vagyunk, nagyon szeretem őt, mindenképp magamra akartam tetováltatni.


Én főkén emiatt az érzés miatt varrattam idézeteket magamra vagy pl hollókezű edward képét (ennek története van) vagy bármi mást, ami fontos nekem.Ezt az érzést nem kell megérteni, átérezni, de el kell tudni fogadni! Főleg a barátomnak...vagy nem, de akkor meg ne húzzuk egymàs idejét.


Remélem ő most megbocsájt és tudunk ma dumálni normálisan.



Amúgy a párom azt tudja,hogy gyerekként is teljesen odáig voltama testmódosítás e válfajáért. És amint már én rendelkeztem a saját testem felett, el is kezdtem az utazásomat ebbe a világba. Rajongásig tetszenek a tetoválások, mert számomra ez is egy művészeti ág, egyedi stílusokkal, komoly művészekkel. Kifejezi azt, aki én vagyok, már csak azzal is, hogy örökre összefirkáltattam magam.

2017. ápr. 24. 17:48
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

Az, hogy neked ez egy rituálé, és milyen érzés, semmit nem változtat azon, hogy az emberek nagyon nagy százaléka nem egy 3. ember arcát akarja nézni a párja testén. Ez van, el kell fogadnod.

Te is tudod, hogy életre szóló döntés. Hogy akarsz valakinek a párja lenni, ha nem beszélsz meg vele egy életre szóló döntés?


Én nem csodálkoznék, ha nem fogadná el, számomra ez r.hadt nagy csalódás és arcul köpés lenne a másik fél részéről.

Megértem, hogy a barátod fontos, ha pl. egy jelet tetováltattok magatokra, azzal semmi baja nem lenne a párodnak, de így teljesen érthető.

2017. ápr. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!