Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire oké lefeküdni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boo666 kérdése:

Mennyire oké lefeküdni egy pasival csak azért, hogy ne legyünk szüzek, mikor az általunk választott pasival szeretnénk lefeküdni?

Figyelt kérdés
A srácnak, akit szeretek, azt mondtam, hogy már nem vagyok szűz, és ő most nagyon úgy gondolja, hogy bármikor lefeküdhetnénk egymással (nem mondja, de cikinek gondol amiatt, hogy én még nem veszítettem el). Szóval azt mondtam, hogy már nem vagyok szűz, xy-onnal már elveszítettem. Akivel le is feküdnék annak érdekében, hogy az első sráccal is minden zökkenőmentesen menjen, de úgy érzem, hogy ez így nem egészen helyes; picit összezavarodtam, és nem nagyon tudom, mi legyen...

2017. aug. 19. 23:17
1 2
 11/14 Deflohelp ***** válasza:
100%

Néhány szóval remekül ki lehet alakítani problémát ott, ahol

egyébként nincs is.

A szüzesség elvesztése pedig nem egy technológiai folyamat,

amire vannak alkalmas (netán képzett?) emberek.

Éld az életed a pároddal és ha megbízol benne és kölcsönösen

jól érzitek magatokat együtt és tudtok figyelni egymásra,

akkor alkalmas helyen és alkalmas körülmények között egy

együttlét átcsúszhat majd abba, hogy az esemény megtörténik.

Előtte áruld el neki, hogy nem igaz, amit korábban mondtál,

valójában még szűz vagy, hogy vigyázzon rád.

xy-t felejtsd el.

2017. aug. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az már megcsalásnak számít + rib ancos nem is kicsit
2017. aug. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Deflohelp ***** válasza:
100%

Könnyen helyrehozhatod a dolgot; azért mondtad, hogy már nem

vagy szűz, mert kíváncsi voltál, ő hogyan viszonyul hozzá.

2017. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 KJUsul ***** válasza:
Még jobb lenne, ha minden egyes tervezett együttlét előtt elmennél valakihez gyakorolni. Jól megdöngetne, megforgatna, a pasid meg élvezné a tudásodat. De tök jó lenne. Én vállalom! Hahahahahahaha
2017. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!