Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szeretnék elmenni egy Randira....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék elmenni egy Randira. És ha megcsókól mitcsináljak nyilván viszonyzom de ha elrontom? Meg ha a csóktól beindul és lefektet? Még nem akarok lefeküdni vele. Meg nagyon féljek az első alkalomtól csók, szex? És jó a szex meg meddig fáj?

Figyelt kérdés
2016. nov. 17. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az első rész, hogy az első randin nem szokás dugni...tudom hihhetetlen, de tényleg nem sőt igazából még a nyelves csók sem szokás<-ez miatt konkrétan küldött már el csaj másnap randi után ,hogy ő kicsit többet látott bennem mint azt, hogy egyből lesmárolom mert ez így neki olyan mintha egy olcsó k**a lenne szóval el is küldött , és igaza volt.


Mi az, hogy lefektet ?? azt viszik aki hagyja van az öregektől ez a régi mondás :D

Ha szűz vagy, és egyből az első randin oda akarod adni valakinek akkor nagyon hülye vagy, a másik pedig az hogy szar szex lesz ez szinte biztos...

24f

2016. nov. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Kukacka :3 válasza:

Ez olyan túl gondolós dolog :D Első randin alapból nem fekszünk le senkivel. Ha nem akarod akkor még nem mész bele. Persze mondjuk én se vagyok nagy profi szív ügyekben mert még nem volt első csókom se :D De amit ne szeretnél ne tedd meg, viszont ha úgy adódik a dolog és ott van a pillanat a csókra akkor nem kell félni. A dolog megy magától :)


15/L

2017. jan. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!