Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nektek melyik lenne a fontosab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek melyik lenne a fontosabb? Mindenkivel lefeküdni vagy megtalálni az igazit?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,bárkit megkaphatsz életed végéig és bárkivel bármit megtehetsz.Vagy találsz olyan embert,aki a lelki társad és életed végéig együtt lehettek.Fiúk,lányok válasza egyaránt érdekel.Kort és nemet is írjatok!
2017. ápr. 13. 14:11
1 2
 1/11 Xyz333 ***** válasza:
100%

Abszolút 2.! Nem vagyok r****c, mert az első lányok esetében eléggé az lenne.😅

16/L

2017. ápr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2-es, márha tényleg forever :)
2017. ápr. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Második, nem vagyok stricci és tisztelem a nőket, és a nők nem nagy óvszerek, hogy egyszeri használat után cserélni kell és hagyni a francba. Egy igazi igaz szerelem meg tényleg jó dolog. 16/f
2017. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem akarok lefeküdni mindenkivel, vannak ígyis elegen a nemibeteggondozóba. Az igazi meg kéne.
2017. ápr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
mindenkivel dugni
2017. ápr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Megtalalni az igazit! 26L
2017. ápr. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mindkettő.

A szerelem nem tart örökké, ezt mindenki tudja.Elmúlik a helyén marad a tisztelet, szeretet.Jó esetben.

Szóval először első, még meg találom az "igazit".

L

2017. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# Egyszerre csak egyet lehet,nincs mindkettő :D Na meg hogy találnád meg úgy az igazit,hogy előtte mindenkinek odaadtad magad? Kinek kellenél? :S
2017. ápr. 15. 11:25
 9/11 anonim ***** válasza:

minek fekudnek le mindenkivel? az lehetetlen, h mindenkivel aki a Foldon el lefekudjek..es ha en lany vagyok, akkor nekem lanyokkal is le kene fekudnod?

inkabb kihagynam...

de ha mindenkivel lefekudnek, aközött ott lenne az igazi is? azaz megtalalnam egyuttal azt is. csak max nem tudnam h o az.

de en a masodikat valasztom :D

2017. ápr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én lemondók mindkettőről. Engem a pénz érdekel. Ha az az ára, hogy nem lesz nagy ő, vagy egyáltalán nem lesz nőm. Bánóm is én. A pénz nem tudd összetörni, míg egy kapcsolat igen 😂 17/f
2017. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!