Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Most bejövök neki vagy mi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most bejövök neki vagy mi baja Van?

Figyelt kérdés
Sulimba jar egy srac aki ra akart venni hogy nyaron menjek el vele taborba de elotte ugy beszelt velem mint egy utolsoval pl ilyeneket mondott:fogd be,kuss,ne ugass de neha meg kedves volt ontott nekem vizet ebedlobe,odavitte a kajamat es azt mondta hogy ezt csak miattad hoztam meg azt mondta hogy menjunk mindenhova ketten egyutt. Meg amikor vege lett a sulinak ugy koszont el tolem hogy majd beszelunk. 14/L
2017. aug. 20. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy bejössz neki. Lehet a csúnya beszéddel próbált menőzni. Ilyen korban a fiúknál ez jellemző, igy próbálnak kitűnni.
2017. aug. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:

#1 +

A fiúk nem mindig tudják, hogy mutassák ki a szerelmüket/szeretetüket.

Van, aki kedvesebb lesz veled, mint a többiekkel, de van aki szekálni, piszkálni fog, esetleg ritkán kedves lesz veled.(Nekem már mind2vel volt szerencsém találkozni)

Ez a srác az utóbbi. 🙂

2017. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!