Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
16,lassan 17 éves lány vagyok és még sosem volt barátom, és nem is csókolóztam még.
2017. aug. 20. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Szia! Ez miért lenne ciki?

Inkább lény büszke rá, hogy nem az a fajta lány vagy, aki minden fűvel fával összejössz.

Az ilyen dolgokat nem szabad elhamarkodni. :)

Remélem segítettem. :)

2017. aug. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 I noor Y ***** válasza:
69%

Sztem is legyel buszje ra

Teged legalabb komolyan lehet majd venni

2017. aug. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Nálam is ez a helyzet! Szerintem nem ciki majd később nekünk lesz a legnormálisabb barátunk :D

16/L

2017. aug. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha ettől jobban érzed magad akkor elmondom hogy 18 éves fiú vagyok és nekem se volt még barátnőm... Amúgy szerintem nem az a gáz, hogy 16 évesen nem volt kapcsolatod, hanem az akinek ennyi idősen volt 5 is..
2017. aug. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. aug. 21. 03:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!