Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek bejönnek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek a 25-30 év közötti pasik?

Figyelt kérdés
2017. aug. 21. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nekem túl idősek. (17)
2017. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha lennék legaláb 20-23 igen

De így még fiatal lennék(16/L)

2017. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bejönni bejönnek általában, ha jól néznek ki, nagyon is bejönnek, de szerintem idősek lennének hozzám

18/L

2017. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34ev fuggetlen pesti egyedulêlő srac tini bnojet keresi
2017. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Külsőre van olyan aki bejön , de amúgy idősnek tartom őket magamhoz. Túl nagy a korkülönbség , más életvitel , más célok stb.

De elnézegetem aki tetszik:D

17/L

2017. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5-sel értek egyet, pont ezt akartam írni. Nekem is inkább csak külsőre jönnek be, helyesek és férfiasak tudnak lenni, de azt hiszem egészen más életszakaszban vagyunk, ami miatt nem lenne egy hosszú életű kapcsolat.

18/L

2017. aug. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!