Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak hogy a lánnyal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy a lánnyal újra "jóban legyünk"?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete ismerkedtünk meg facebookon, majd szombaton pár nap fb ismerettség után részegen hülyeségeket írtam neki (azaz inkább csak íráshibákkal tele szövegeket, pl. be vagzuzook bauuzva). Azóta érezhetően máshogy viszonyul hozzám, rá is kérdeztem, de azt mondta hogy semmi baj, csak nincs ideje. Most már 2 napja vissza sem írt, nem is látta amit írtam, viszont elérhető sokszor. Hogy hozzam ezt helyre? Kérlek ne jöjjetek a keress mást és hasonló szövegekkel. 19/F a csaj pedig 18/N

2017. aug. 23. 23:24
 1/6 CFB ***** válasza:
100%

Ha eddig tetszettél neki, lehet most kissé kiábrándult belőled.. Ha nem ír vissza,és nem tudod hol lakik, sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni. Esetleg megpróbálhatod felhívni.

Nem sokan szeretik a részeg embereket. Kérj tőle bocsábatot, amiért részeg voltál

, vagy nem tudom..

2017. aug. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
32%
meghalt.
2017. aug. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

#2 elég drámain látod a dolgokat 😳

Egyébként ne haragudj kérdező, de valószínűleg én is így reagálnék. Alapból nem is ismer annyira, de főleg nem volt olyan kapcsolat köztetek, hogy elnézzen egy ilyet.

A helyében én sem gondolnék rólad jókat, ha egy hetet nem bírtál ki, hogy ilyeneket ne írogass.

De aztán lehet, hogy ő más, mint én.

18/L

2017. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ka.ka.o válasza:

a) tényleg nincs ideje, de korlátlan mobilnete van, és így mindig "aktív", de igazából nincs fenn


b) valami történt, érzelmileg rosszul van, és csak közeli személyekkel akar beszélni. Ne vedd sértésnek, ha egy hét alatt nem kerültél a bizalmas körbe.


c) a részegséggel van baja.



AMI MINDHÁROM ESETBEN UGYANAZ:

Türelmesnek kell lenned. Ha most nem ír vissza, várj, írj később, pár nap múlva. Legyél megértő (akármelyik is a helyzet), próbáld megérteni, hogy nem keres téged. Te viszont bizonyítsd, hogy te szeretnél vele beszélni, de persze nem úgy, hogy mindig írsz neki, és SEMMIKÉPP sem úgy, hogy a fejéhez vágod, hogy ez mennyire rossz neked, és hogy ő milyen rossz - ne vádaskodj. Nem, hanem legyél türelmes, és több nap múlva írj rá.


Egyébként érdekes, hogy egy hét ismertség után nem hagytad még^^.. Hiszen nem ír vissza.



AMI A C) ESETBEN MÁS

Változtatnod kell. Senki sem szereti, ha részegen írnak neki, és a részegséget sem. Legyél mértékletes, és nem csak ez a lány miatt. Ne részegedj le, lehetőleg ne is kerülj a közelébe, és ne is igyál rendszeresen (keveset se, mert az is alkoholizmus, ha rendszeresen teszed) - a lánynak valószínűleg nem tetszik az alkoholizálás. Nem írtad, hogy rá lennél függve, szóval talán nem lesz olyan nehéz változtatni ezen^^


Bocsánatot kell kérned tőle ez miatt. De javaslom, hogy


1. Előbb te magad gondolkodj el rajta, és tényleg bánd meg


2. Pár nap múlva írj rá, mikor már átgondoltad, és kérj bocsánatot - ha így teszel, tudni fogja, hogy tényleg gondolkodtál rajta, és komolyan gondolod, nem pedig csak hirtelen mondod, mint mikor rálépsz valaki lábára.


Így növeled az esélyét (de nem biztosítod), hogy helyreálljanak a dolgok^^



De ismét elmondanám, hogy ne vádold őt, amiért nem ír, hanem legyél megértő. Az is megtörténhet, hogy jól kipanaszkodja magát neked rólad:D Hát megeshet, hogy olyat mond, ami rosszul esik neked, és "a fájdalmat okozó szó haragra ingerel" (Példabeszédek 15:1), szóval könnyen dühbe jöhetsz, ha ez történik. De a legrosszabb, amit tehetsz, hogy visszavágsz. "A szelíd válasz azonban elfordítja a dühöt" (Példabeszédek 15:1) - és ezt kell tenned.


"Türelemmel meg lehet nyerni [őt], és a szelíd nyelv csontot tör" (Példabeszédek 25:14). Ha szelíden válaszolsz (nem durván, sértően), annak nagy az ereje. Igazából nagy önuralomról tanúskodik, és ez akár tetszhet is neki.


Egyébként lehet, hogy van egy rossz tapasztalata az alkoholizmussal (talán egy alkoholista családtag), és ez miatt nagyon megveti a részegséget. Próbáld megérteni őt. Úgy kisebb eséllyel leszel dühös, és úgy könnyebben el lehet kerülni egy vitát.


____________


De mindezt csak akkor tudod megtenni, ha beszéltek. Várj, legyél türelmes, de ha nem érdekled őt, nem ír vissza hosszú időn át (amit határozz meg te magad), akkor jusson eszedbe:

"Ideje van a keresésnek, és ideje van elfogadni, hogy valami elveszett" (Prédikátorok 3:6). Még ha fáj is:(

_______


De ha szerencséd van, simán megbocsát. Sajnos az is lehet, hogy azt mondja: "megbocsájtok, nem haragszom", de mégsem lesz minden a régi, és továbbra is hanyagol.. Akkor viszont nem tudom, mit lehetne tenni.

2017. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat :) utolsó válaszoló: nincsenek alkoholproblémáim, inni sem szoktam, max péntekenként pár sör, csak most ez sajnos így jött ki, kicsit lazítani akartam munka után és ez lett a vége :D
2017. aug. 27. 21:29
 6/6 ka.ka.o válasza:

Éééértemm:D

Majd megírhatnád, hogy alakultak a dolgok

2017. aug. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!