Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnék egy látásból...

Hogyan tudnék egy látásból ismert lánnyal barátkozni, hogy barátnök legyünk? 13/L

Figyelt kérdés

Jövőre megyek 7.-be. Van egy lány aki 8.-ba megy. Szeretném ha barátnők lennénk, mert nagyon színpatikus mindig fülig ér a szája, nagyon pozitív kisugárzása van, menő meg egyébb... (Tudom furán hangzik h egy lány szeretne barátnője lenni egy másik lánynak úgy hogy csak látásból ismeri...) különböző osztályba járunk ezért nehezen tudnék vele jóba lenni. De egy régebbi osztálytársam ismerte és mindig jó storykat meg egyebeket mesélt róla.

Szóval segítsetek hogy hogy tudnék vele megismerkedni/barátja lenni?



2014. jún. 29. 17:33
 1/4 anonim válasza:

Bár én egy 14/F vagyok, az a véleményem, hogy csak köszönni kell.

- Szia

- [[Visszaköszön]]

- Beszélgetünk?

Ha olyan jó fej bele fog egyezni, onnantól meg csak annyi, hogy ne folyton magadról mesélj, hanem érdekeljen milyen napja volt, stb..


Azután mindíg köszönj rá, néha kérdezd meg hogy van, hívd el a születésnapi partidra, stb, azután meg majd kialakul.


Valójában fiúknál ezt nem nagyon lehet megcsinálni, a lányoknál működni fog szerintem.

2014. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké :) de ez szerintem csak szeptemberben lesz, addig is júli 24.-én lesz a szülinapja... Postoljam neki azt hogy "boldog szülinapot"?
2014. jún. 29. 19:58
 3/4 A kérdező kommentje:
(Facebookon)
2014. jún. 29. 20:01
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ne. Majd ha megismerted. Az sem jó ha rámászol.
2014. jún. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!