Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akarnak velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarnak velem találkozni a lányok?

Figyelt kérdés
Interneten tök jól elbeszélgetünk, de amikor azt mondom hogy talizni kéne, mindegyik nő csaj halogat meg hogy neki ez nem megy, meg gyártja a kifogásokat, szinte mindent megtesz hogy ne keljen velem találkoznia. Annyit dumáltunk, vonzódik is hozzám, tud rólam mindent, hogy nézek ki mit szeretek stb. De mégis találkozni egyik se akar. Nem értem.
2017. szept. 5. 07:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Itt a probléma: tudnak rólad mindent.

Számtalan olyan "barátnőm" volt, akikkel csajozásnak indult, és valamilyen szinten elértem, hogy vonzódott is hozzám, mégsem akart ennél többet, mert vagy nem jött be neki a külsőm, vagy túlságosan ismert már, megszeretett, és nem akarta tönkretenni a kapcsolatunkat azzal, hogy elmélyülünk benne, mert lényegében mindketten tudtuk, hogy hosszútávon egyikünk sem lenne alkalmas a másik számára.

2017. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én meg egyszerűen csak lusta vagyok kimenni.
2017. szept. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
18/F vagyok. Én mindig olyan lányokat választottam akikkel én tényleg le tudnám élni az életemet. Soha nem fordult meg a fejembe hogy csak egyéjszakás kalandot keressek. De akkor mit kéne tennem hogy ne pattintsanak a nők olyan gyorsan és 1ről a 2re jussunk, és merjenek találkozni is, mer én tényleg megtennék mindent.
2017. szept. 5. 08:55
 4/8 anonim ***** válasza:

Én pl. félek picit az internetes ismerkedéstől. Kitudja ki ül a gép mögött, nyugtasd meg, hogy nyilvános helyen találkoztok az első pár alkalommal.

Ha ez sem jön be, akkor valószínűleg nem tetszel neki, csak hárít.

De vannak olyanok is, akik tartanak tőle hogy a szüleik nem engednék el.

2017. szept. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint csak olysnokat fogtam ki, mer mocskosul nem jönnek őssze a dolgok
2017. szept. 5. 15:56
 6/8 anonim válasza:
18 évesen csak olyan lányt keress akivel nem az életet akarod leélni csak egy éjszakát átélni. Majd 25 éves korodtól gondolkozz ilyesmin. Addig sajnos a lányok NEM vevők komolyra még ha azt mondják azok, akkor se. Csak megszokott együttlét van, együtt élés, de ez nem az a párkapcsolat amit Te szeretnél a leírtak alapján. Ahhoz érettség és TAPASZTALAT kell. Emberismeretből, érzelemből, és igen szexből is.
2017. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha tudnak rólad mindent, akkor a találkozásnál miről fogtok beszélni?
2017. dec. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Danca válasza:
Én fél évig ismerkedtem egy lánnyal, azután besokaltam, és otthagytam. Van egy kis bűntudatom, de mi a tökömre kell annyit várni? Idő egyenlő élet. Nem? Az életedből adsz neki időt, és az élet amúgyis rövid. Okés hogy néhány hetet várunk, de ne lopjuk mások idejét. Valaki tud segíteni hogy megértsem, mire kell sok idő?
2022. jún. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!