Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kamusok vagy titkolózók, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamusok vagy titkolózók, akik ismerkednek a neten és hitegetnek embereket, de valójában nem fedik fel a kilétüket és nem akarnak találkozni: Miért csináljátok?

Figyelt kérdés

Beszélgettem már néhány olyan profillal neten, akik elvileg sokat beszéltek magukról, de nem, vagy nem biztos, hogy magukról küldtek képeket, továbbá valamilyen rejtélyes oknál fogva mindig rossz a telefonjuk (vagy nincs, elhagyta, stb.), mindig akkor lesz dolga, amikor fényképet kérnél tőle, ilyesmi.

És hiába mondod, hogy valószínűleg kamus vagy, letagadják.


Ha ez a helyzet, és úgysem ismerem az adott személyt, miért nem mondja azt, hogy igen, én nem akarom kiadni a valódi személyazonosságom, pusztán jól szórakozok rajtad. Miért nem lehet ezt így megírni? Miért cél a hitegetés vagy a beszélgetés akár hetekig, ha nem is látok képet róla?

Aki esetleg csinált/csinál ilyet, az írja már meg, hogy mi a jó ebben, mert nem értem.



2017. febr. 7. 22:30
 1/9 A legrosszabb ***** válasza:
47%
Engem is kamusnak tartanak, és most jól figyelj: mindazok ellenére, hogy előre fixálom: NEM ISMERKEDEK NETEN! Mégis kamus vagyok, kamuképekkel, kamuinfókkal, kamumegnyilvánulásokkal stb. Eszem ágába nem jutna komolyabban ismerkedni neten.
2017. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De azt is mondogatod, hogy küldenél képet, csak épp nem jó a telefonod, vagy lusta vagy hozzá, ilyesmi? És mondjuk mindig mondogatod, hogy már majdnem küldtél, de mégsem?
2017. febr. 7. 22:36
 3/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk én azt sem értem, hogy miért van fent társkeresőn vagy ilyesmi oldalon olyan, aki nem akar komolyabban ismerkedni neten.

Eleve miért nem ismerkedsz neten... Van olyan, aki nem akar a szaktársaival, osztálytársaival ismerkedni, meg mondjuk bulikba járni sem, de szeretne társat magának. De ez más kérdés és nem ide tartozik. Csak nem értem.

2017. febr. 7. 22:38
 4/9 A legrosszabb ***** válasza:
Mert egyirányú zsákutcában futás az egész folyamat. Totál félreismerhetsz bárkit. Lehet, hogy a beszélgetőpartneremet egy 24 éves nőnek gondolnám a leírtak alapján, és lehet annak is vallaná magát, közben meg egy 48 éves vén csotrogány faszi trollkodik. Nem hiszek az interneten senkinek sem.
2017. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Oké, de az lenne a kérdésem, hogy te mit csinálsz, hogy kamusnak tartanak? Mert valamit akkor teszel kamuképekkel, kamuinfókkal.

Pontosan mit teszel kamus adatokkal?

2017. febr. 7. 22:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és szerintem a személyesen megismert embereket is félre lehet ismerni, ehhez internet sem kell.
2017. febr. 7. 22:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Parszor engem is kamunak hittek. Egy a csavo altal mondott mondatot kellett papirra leirnom es atkuldenem :D

Akkor meg fiatal voltam es boho ezert megtettem. Ma mar nem hogy nem teszem ezt meg de neten sem ismerkedek... vegtelenul felrevezeto es faraszto. Sokkal tobb ido megy el vele es a tobbseg maszturbalni akar csak otthon... szanalom.

2017. febr. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

És ti, aki ezt szánalomnak gondoljátok, titeket hol ismertek meg a srácok?


Csak mert én speciel osztálytársakkal, munkatársakkal nem ismerkednék, utcán nem akarok rámenős lenni, mert már abból is jártam rosszul és bulikba sem szeretnék járni.

2017. febr. 7. 23:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a netes ismerkedes a szanalom hanem hogy annak cimen egyeni erdekek menten zajlik az ugy nevezett ismerkedes. 10-bol 9 pasi csak elvezkedni akar. Egy ido utan ez azzal jart hogy feluletesen kezeltem a netes ismerkedest, igy, aki tenyleg komolyan akarta volna azzal is max szorakoztam, mert a tapasztalat azt mutatta nem erdemes komolyan venni. No meg, teljesen szemelytelen az egesz. Eloben a gesztusokba bele lehet szeretni. Neten egy elonyos kepet latsz amihez valamit kepzelsz es a valosag 99%-ban mindig mas. Ezek utan csodalkozom hogy meg mindig ekkora divat ez. De persze miert ne lenne divat amikor a neten eljuk a maganeletunket?
2017. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!