Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit kellene tennem ebben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem ebben a helyzetben? Tanács?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályomban, aki magyon tetszik. 10.-esek vagyunk. Ő "bukott" hozzánk. Igazából megszegett pár iskolai szabályt (amúgy semmi komoly) és választania kellett, hogy vagy másik suliba megy vagy évet ismétel. Így került hozzánk. Nem mondom, hogy úgy igazán elbeszélgettünk volna már, de maga a kisugárzása nagyon vonz. Eddig csak elég keveset beszélgettünk és jó párszor összeakadt már a tekintetünk.

Lányok, ti hogyan kezdeményeztek ilyen helyzetben? Tudtok valami tanácsot adni? Fiúkat is meghallgatok.

Amúgy 15 éves lány vagyok, a fiú pedig 17. Én novemberben leszek 16, ő pedig januárban 18, ha ez számít.

Ha esetleg érdekel még valami, kérdezzetek nyugodtan, szívesen válaszolok.

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2017. szept. 7. 20:15
 1/1 CFB ***** válasza:
Szerintem a mosolygás, beszélgetés kezdeményezése elég részedről. Aztán ki tudja, hogy a fiú fog-e bármit is csinálni. Ha nem, és már nem tudsz várni, a mai világban akár te, mint lány is elhívhatod randizni a srácot. (szerintem ez akkor is furcsa, de attól még simán megcsinálhatod)
2017. szept. 8. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!