Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tanács? Valaki aki hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanács? Valaki aki hasonló helyzetben van mint én?

Figyelt kérdés
a barátom 16 lett nemrég, én is annyi leszek idén. Előttem volt már kb. 6 csajjal, de nekem ő az első...állítja hogy én vagyok,akibe először szerelmes lett, és ezt bizonyítja is mindennel amivel csak lehet.. de engem néha mégis csak zavar hogy volt pár csajjal..akikkel még nem is járt,nem szerette őket...de mégis..???
2016. ápr. 19. 18:51
 1/4 anonim válasza:
16 évesen már 6 csaja volt? Lehet, hogy tényleg Te vagy az első, akibe szerelmes; na de mi van, ha minden volt barátnőjének is ezt mondta? Szerinted mit akar tőled?...
2016. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szokj hozzá... az ilyen mindig zavaró, főleg nekünk nőknek. A legtöbb ember fájó szívvel gondol rá, hogy a párjának ki volt / kik voltak előtte. Nem szabad ezen rágódni egyáltalán, ne is gondolj rá. Most veled van, téged szeret, ez a fontos csak, a múlt nem.
2016. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A pasim 23 én 19 és nekem ő volt az első de a barátom már volt lánnyal. Kérdeztem hogy hány lánnyal volt együtt de ő mondta soha nem fogja megmondani mert nem akarja hogy ezzel foglalkozzak és hogy számárá én vagyok a legfontosabb nem a többi...a mai napig nem tudom XD engem is zavart és zavar is de próbálok hinni neki.
2016. ápr. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem 6 csak a volt hanem 6 akit megdugott veluk nem járt azaz nem mind fel. Tobb csaja volt mint 6 . En szeretem es tudom ő is mindennel bizonyítja de ez mégis csak faj... a gondolata
2016. ápr. 20. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!