Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hol lehetne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol lehetne m€gismerkedi 13-14 éves fiúkkal?

Figyelt kérdés
Tudodm tudom kissé fiatal vagyok meg menjek vissza a suliba inkabb. De elegge jo tanulo vagyok sott majdnem kituno. De mar szeretnek mas fiukkal is megismerkedni csak nem tudok hol kezdem. Szerintetek hol lehet m€gismerkedni 13-14 eves helyes fiukal Szentendre-Budapest között??

2017. szept. 9. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Facen írj rá random fiúkra, aztán majd meglátjuk válaszolnak-e.

Vagy már itt is kaptál néhány üzenetet.

2017. szept. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Néhány? :D

Ezzel csak az a baj, hogy a 90%-a már 18 vagy több. :'D

2017. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Mit akarsz te 14 évesen??? Tanulj jól, egyszer majd jól keresel, olyan pasid lesz, hogy ejha
2017. szept. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 te nekem ne válasza:
Itt
2017. szept. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amikor 14 éves vagy és nem érted, hogy minek kell az ilyen korosztályban lévő lányoknak "pasi" miközben még nekik csak a Disney mesék lennének valók.


Gondolom azóta kaptál pár privit. Facebook, Insta, Ask. Hirtelen ennyi jutott eszembe csak, hogy lásd "hasznos" válasszal is tudok szolgálni.

2017. szept. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!