Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ugy is lehet baratom, ha nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy is lehet baratom, ha nem jarok el bulizni?

Figyelt kérdés

Nem szoktam mar bulikba jarni, meg szorakozohelyekre menni ( nem is fogok), de eltunodtem h vajon igy hol talalhatnek majd (nem most egybol) egy fiut, akivel ha minden klappol, osszejohetnék. Jo, nem mintha pont kocsmakban, meg szorakozohelyeken talalnek ra egy ertelmes normalis fiura, de a fiatalok altalaba itt ismerkednek. Volt mar nehany baratom, nem ez a problema, de oket vagy sulimbol vagy facebookon ismertem meg (ha gáz, ha nem gáz...) hosszutavu, komoly kapcsolatom is volt mar, de neha elgondolkodok azon h manapsag minden fiu iszik, dohanyzik, meg hemzseg a csaj haveroktol, amitol egyenesen a hideg kiraz.

Nem ezt tartom a legnagyobb problemamnak, mielott meg kapnam az "okos" hozzaszolasokat!

De elegem van mar az online "facebookon rad irok meg felszedlek" tipusu ismerkedesekbol, legjobban annak orulnek ha csak ugy osszefutnek valakivel, vagy leszolitanak az utcan kedvesen meg ilyenek... Lehet en vagyok a naiv, na de nem hiszem h mindenki neten ismerkedne. Nem akarok nyomulni senkire, nincs kiszemeltem se jelenleg, csak nem szeretem h a fiuk manapsag hiaba latnak elobe, akkor is inkabb online irnak ha akarnak valamit :S ez annyira kiabrandito. Plusz, ha valaki cigizik meg a fent emlittek barmelyike igaz ra akkor nalam elashatja magat :c

Egyebkent nem teszem magasra a lecet, nincs tobb elvarasom, szerintem ezek elvarhatok egy normalis fiutol.

19/l



2017. szept. 10. 15:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Na látod, én is pont így gondolom csak fiúban XD

Van valami undorító abban ahogy lányok a szervezetüket rombolják kéjes örömmel.

Nem bírnám elviselni azokat a csajokat magam mellett, nemhogy az ágyamban XD

2017. szept. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És ha élőben nincs lehetősége odamenni hozzád? Akkor muszáj neten írnia neked :D Amúgy nem tudom mi bajod a netes ismerkedéssel, nekem pld úgy sokkal könnyebb, persze nem úgy hogy "szia van kedved ismerkedni?" :D ez nem az én stílusom
2017. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Jó mondjuk engem nem is izgatnak nagyon ezek a dolgok.

Társaság, meg szociális, társadalmi elvárások alapján sose tudnék élni....szerintem egész elmebeteg, hogy kollektív értelemben miket el nem várnak az embertől:

-facebook, buliban lévő név...etc;

Ez egy tiszta bolsevik vagy erősen fasiszta világrend ami manapság uralkodik.-

A te kérdésed egy vérbeli lázadó, mint én is XD

Lehet-e másképp élni?


Nanáhogy XD


Én mondjuk túlzottan introvertált vagyok, persze lányoknak meg tudok nyílni, de mond mennyi az esélyem rá, hogy jót szólítok le???


Összekaptam magam, azt 100 csaj felett is ott tartok, hogy a többségében minimális erkölcsi tartás se volt...annál több nemzeti önteltség.

Ennyit a leszólításról.


Ha azt várod, hogy egy rendes hapsi pont rád köszönjön valahol a tömegben, őszintén szólva kicsi az esély, annak ellenére, hogy igazad van.

50-100 éve ez még működött is.


Mert nem is voltak 16-7 éves korukra alkoholfüggők az emberek, 10-ből 7 sráccal volt esetleg esélyed arra, hogy na akkor jót fogtál ki.

Lehet barátod, idővel biztos, de inkább úgyhiszem, hogy munkahely vagy normálisan működő egyetem kell ahhoz!!


Apropó igen, EGYETLEN MAGYAR EGYETEM SINCS A JELENLEGI TOP500-ban...a magyarázat, hogy hány ex osztálytársnőm miért is k*rvult el akkor XD

2017. szept. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csupan annyi vele a bajom, h nem azt akarom ismetelgetni ha kesobb megkerdezik h "na es hogy/hol ismerkedtetek meg?" h "facebookon bejelolt es ramirt". Nekem kijutott mar ebbol epp elegszer, szerintem gaz. Plusz, ha fiunak nimcs lehetosege odajonni hozzam, akkor valoszinuleg a nevem se tudja ergo neten se fog megtalalni meg soha tobbe nem latom. Szoval ebbol az kovetkezik, h elobe jobb ismerkedni, nem neten kell nagymenonek lenni. Ja es az a tapasztalatom h a fiuk akik neten olyan jol eldumalgatnak a lanyokkal, ha talira kerul a sor kukak lesznek es oda a " varazs" meg az addig kepzelt "illuzio"
2017. szept. 10. 15:49
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszi a #3-nak, enis ugy gondolkodok e teren mint te ugy latszik. Tenyleg az a bizonyitek arra h igaz amit leirtal h engem mar szolitottak le utcan es bar nagyon ertekeltem meg jol esett az adott pillanatban, mar akkor megmondtam h az illeto nem hozzam valo, igazi vesztes tipus. (Bocsanat a durva kifejezesert, van okom ezt irni higgyetek el) :D
2017. szept. 10. 15:53
 6/15 anonim ***** válasza:

Igen-igen...volt nekem is szerencsém ehhez.

A legtöbb lány dadogásra képes, nuku szó és mondatképzési szint, s no amikor megszólalnak angolul.


Öregem az a nyelvtan, mintha általános 2. osztályban lennék...


S akkor beszélgess velük komolyan mi?

Miről is?

ÉLŐ PÉLDÁM XD


-Engem nagyon érdekel a GoogleLunarXprize 5 döntőséből, hány tud egyáltalán a Hold körüli pályáig eljutni. Te követed ezt?

-Én nem, de most barátnőm azzal zargatott egész nap, hogy a holnapi vodkához vegyen-e narancslevet.


Te én majdnem az asztal alá kerültem ott XDXD

Megértelek, jár a pacsi 19L

2017. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én 22F amúgy, úgy értettem a 19L-t, hogy a Te neved XD
2017. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem az internetes párkeresésben nem sok sikerem volt.Siralmas állapotok uralkodnak a hölgyek körében.Úgy tudnám leírni hogy egy csomó pozitív dolgot földob magáról meg egy csini profilképet és tadá 500 levél 30 perc alatt.Ebből kiválogathat kép alapján kb egy tucatot aztán ráun.Ez ojan mintha egy diszkóban egyedül lenne egy táblával a nyakában és hirtelen otteremne 500 férfi aki egyszerre mind hozzá beszél.A férfiak helyzete és a lány helyzete is reménytelen.Ha ott is van az 500 ember között az aki hozzá illő lenne akkor sem fogja megtalálni.Remek ötlet az online társkeresés de sajnos még kifinomultabbnak kellene lennie.A chatszobák már kecsegtetőbbek hisz itt több ember beszélgethet egyszerre egymással.Mégis azt mondom személyesen nekem mindíg jobban ment az ismerkedés.Jó emberismerőnek tartom magam az első benyomás alapján sosem itélünk de a személyes találkozásnak mindíg megvan a hangulata úgymond.
2017. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 DollarDog ***** válasza:

Kocsmába és szórakozóhelyen is ugyanúgy találhatsz magadnak egy jó fej srácot mint akár máshol! Egyszerűen csak nem a páwa/skinhead/dicsekedő gyökerekre kell rámenni :D

Ráadásul a leírtak alapján egy olyan fiu az eseted aki tipikusan az a nem cigizek/piálok, ráadásul még szűz vagyok kategória! Röviden az a csöndes,otthon ülős,könyvet olvasós, unalmas fajtára gondolok! Ilyenből sokat nem találsz :/

2017. szept. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9es egyaltalan nem ilyen fiu az esetem amit leirtal, de nem is a pawak. De jo tudni h ha szerinted valaki nem cigizik, iszik az mar csakis kizarolag streber otthon ulos luzer lehet :Ddd gondolom te is egy amolyan altalad eloszor emlitett kategoriaba sorolhato vagy :s


#6osnak pedig koszi, feldobtad a napom, jot nevettem :D


Amugy mindenkinek koszi a valaszt :)

2017. szept. 10. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!