Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A baratom itthagyott es...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom itthagyott es elment bulizni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megbeszeltuk a baratommal hogy nala alszok ma. Ejfelkor kozolte hogy o elmegy bulizni majd jon joejt. Nagyon meglepodtem nem ertem akkor miert mondta hogy aludjak itt? Raadasul eddig egyutt mentunk mindig. Most meg sem kerdezte hogy megyek e veluk. Nagyon rosszul esik

Raadasul o sertodott be hogy miaz hogy nem mehet el bulizni. En soha sem tiltottam meg neki semmit egyszeruen rosszul esik hogy athiv hogy egyutt toltsuk az estet majd le lep. Mit tegyek?



2016. szept. 17. 01:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

En 18L

O 20F

2016. szept. 17. 01:38
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a viselkedés nagyon nem normális. Bunkó dolog volt. Szerintem jobbat érdemelsz...
2016. szept. 17. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Orultseg123 ***** válasza:
100%

Biztos van valami oka.. Beszeld meg vele normalisan.

Kerdezd meg, hogy ő hogy erezne magat a te helyedben. Miert hivott el magahoz aludni ha aztan lelepett?


(En szemely szerint eljottem volna, es nem maradtam volna ott)

2016. szept. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
O nem engedne el. Csak vele mehetek. De en nem is szeretnek nelkule menni bulizni.
2016. szept. 17. 02:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Na ez a tikikus tragédia kapcsolatok egyike nekem 3 ilyen is volt...ezt minnél hamarabb , de tényleg rapid gyorsan be kell fejezni. Már holnap vagyis ma mond meg neki ,hogy akkor menjen bulizni ,de neki meg nem kellesz...ha tovább csinálod csak szenvedni fogsz.
2016. szept. 17. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
neked már nem kell bocs *
2016. szept. 17. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Istenem ne tolunk vard mar a megvaltast, noj mar fel...
2016. szept. 17. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A barátoddal nincs semmi baj - ő ilyen.

Veled van baj, hogy tűröd!

Tudsz változtatni (nem a "barátodon", hanem a helyzeten), tehát változtas!

Ha tűröd, ezt érdemled...

2016. szept. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezzel nem az a baj, hogy külön bulizik, az néha kell mindkét félnek. A probléma az, hogy te külön nem mehetsz (miért is kell az engedélye?).

Illetve, hogy akkor megy, amikor áthívott.


Én hazamentem volna, majd el a barátaimmal bulizni. Aztán teperhet...

2016. szept. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Na az ilyentől menekülni kell!!!

Az ilyen jól megkínoz hasonló önző dolgaival és azután már sokkal jobban fog fájni az élet.

A mellette megszerzett rossz élmények miatt már nehéz lesz normális kapcsolatot fenntartanod bárkival, mert majd mindenkiben azt fogod látni, hogy ilyen, ha tényleg nagyon sokáig kitartasz mellette és a végén csak akkor menekülsz el amikor már nagyon besokalltál, az rányomhatja a bélyegét a többi kapcsolatodra is. Minél előbb lépni kell. Fiatal és biztos csinos, szép vagy. Gyorsan találsz különbet is nála.

2016. szept. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!