Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek e helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek e helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy csaj, akivel már kétszer találkoztam. Nagyon sokat beszélünk facebookon, és élőben is sokat nevetünk, meg hülyéskedünk. Minden elköszönéskor szorosan ölelt, fél percig... Tegnap hozzám bújt. De ma szembesített egy olyannal, hogy nem szeretne kapcsolatot egy ideig. Először barátkozni akar velem, mert alig ismer, nem szeretne sietni. Hívjam el több talira vagy ez már teljesen friendzone?

2017. szept. 12. 16:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Én 19 , ő 18
2017. szept. 12. 16:36
 2/6 anonim válasza:

Én nem hinném, hogy friendzone lenne. Egyszerűen csak még nem biztos a kapcsolatban, szeretne jobban megismerni, mielőtt összjönne veled, hogy tudja biztos te vagy az akire szüksége van.

Szerintem beszélgess vele, hívd el és néhány hét múlva beszéld át vele újra.

2017. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vágom. Most ő közeledik feléd mint az állat, és utána téged oktat ki hogy nem akar kapcsolatot?

Vagy rosszul írtad le a sztorit, vagy a csajjal van egy kis baj.


Na mindegy, egyébként a megoldás ott van az orrod előtt, figyelsz te egyáltalán rá?


"Először barátkozni akar velem, mert alig ismer, nem szeretne sietni. "

"ez már teljesen friendzone?"

(???????)


Többet még tudnék írni, de szerintem nem a valóságot írtad le, és így rossz tanácsokat adnék, de a válasz amúgy is ott van előtted.

2017. szept. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ő közeledett. És ma ilyennel fogad... :(
2017. szept. 12. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ő csinált hülyét magából, egy kicsit.

Hisz ő közeledett, majd elképzelte hogy te akarsz valamit. Csak az jár a fejében, hogy beképzeli hogy te akarsz valamit, holott ő az aki közeledett. Ez miatt állított le, mert azt hiszi te vagy az aki megőrül érte, holott ő az aki megőrül érted.


Van esélyed simán, csak ne nyomulj, csak legyél vele türelmes, szépen. Bolondka a csaj egyébként.

2017. szept. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lótüdőt, Adam. A csaj közeledett kérdezőhöz, de azt kellett észrevennie, hogy kérdező még nem találta meg a tökeit. Semmit sem mert lépni, mindent a csajra hagy. Ebből lett elege. Most talonba tette kérdezőt, s ha belátható időn belül talál egy tökösebb fiút, akkor ott is marad.
2017. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!