Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha a srác lemondja a randit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a srác lemondja a randit akkor szerintetek utána teljesen felejtős?

Figyelt kérdés
Szerdán beszéltünk meg mára egy randit, ő szerette volna és én is örömmel mondtam igent. Viszont elvileg a ma hajnali buliban megfázott és most nagyon beteg és lemondta a randit. Más időpontot nem mondott, ez utan nem is beszéltünk. Szerintetek fog még keresni vagy ez ennyi volt?
2017. szept. 17. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, hogy ő keressen, ha nem keres, akkor csak kifogás volt és felejtős a dolog:)
2017. szept. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő hívott el, akkor nem valószínű hogy miattad mondta le. Lehet tényleg megfázott, vagy más, családi, vagy olyan probléma jött közbe amit nem akart mindenképp elmondani.

Várd meg hogy keressen, de szerintem ha pár napig nem keres, nyugodtan kérdezz rá, hogy akkor most mi van. Ha akkor is úgy látod hogy nem akar beszélni, vagy megint leráz valami indokkal, akkor hagyd.

2017. szept. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egyetérzek a #2essel teljesen igaza van. Várj egy kicit és ha nem ír kérdezd meg h jobban van e már vagy ilyesmi!
2017. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Akkor várok kicsit, hatha jelentkezik majd és kitér a találkozóra is :)
2017. szept. 17. 16:53
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömmel ment el kocsikazni úgyhogy szerintem inkább hagyom, aki beteg az nem igazán képes erre se...
2017. szept. 17. 17:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ja, ez szerintem felejtős.
2017. szept. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jobb is neki nélküled.
2017. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!