Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok, meséljetek, sztorikat,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, meséljetek, sztorikat, amikor elutasítottatok vakakit, de ő nem adta fel :D?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, hasonló helyzetben vagyok:/

#szerelem #harc #küzdés #nem adta fel
2017. szept. 20. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Hat nekem olyan volt hogy osztalytarsam volt a fiú,es nagyon nyomult. Nekem nem tetszett. Padtarsam is volt. Es folyamatosan arrol magyarázott,hogy mi mar tok reg ota egyutt vagyunk,közben nem is. Es nem értette mé hogy nekem nem jon be,es annyira nyomult,hogy mar nem tudtam elviselni. Pedig szivesen varatkiztam volna vele,csak nem lehetett volna bdlole kapcsolat
2017. szept. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lililili16 ***** válasza:

Tavaly bejöttem egy osztálytársamnak akit mindenki kiközösitett és csak én voltam jóba vele barátként. Egyszer együtt követtük a kiszemeltem és észrevett mikor visszafordult tettem egy olyan megjegyzést amit nem kellett volna azt mondtam neki most kéne megcsókolnod hogy féltékennyé tegyem :D na ezután azt hitte bármit megtehet velem elkezdett ölelgetni megfogta a derekam mikor sétáltunk aztán nyáron leirta mit érez nem lepődtem meg de elutasitottam utána mindenáron találkozni akart és minden nap írt nekem még végül világosan leírtam neki hogy jó akkor nem maradunk barátok sem azóta hozzám se szól

Forditva pedig én is nyomultam nyáron egy fiúra a tudtomra adta hogy nem érdeklem de lehetünk barátok mérgemben azt mondtan ne beszéljünk többet de már másnap megbántam mindig követtem figyeltem mikor hol van órája és direkt arra járkáltam el a barátnőimmel csak hogy láthassam halálosan beleszerettem aztán irtam neki sms t hogy tudom hogy utálsz békénhagyjalak örökre? Erre annyit irt hogy igen és nagyon összevesztünk ez volt úgy 1 hónapja most meg suliban néha rámmosolyog és nem értem mi van vele talán már nem utál? :D

16/L

2017. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!