Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az egyik barátnőm randizott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm randizott egy sráccal, akivel mint kiderült, nagyjából fél óra ismertség után összefeküdtek. Szerintetek ez normálisnak számít? Vagy észhez kéne térítenem?

Figyelt kérdés
16 éves lányról van szó. Nem volt már szűz, de sohasem úgy ismertem mint egy csitrit aki mindenkivel összefekszik. Teljesen ledöbbentem mikor elmondta az esetet, és nem tudom, hogy kéne reagáljak rá... Egy cseppnyi megbánás sem volt rajta. Szerintetek normális egy ilyen "kapcsolat", főleg ennyi idősen, vagy jobb lenne hogyha elbeszélgetnék vele?

2017. szept. 23. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a 21. században. Itt ez a "normális". De alapjáraton nem, nem az. Viszont egy ribizlit elég nehéz észheztéríteni. Azért sok sikert!
2017. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 naxoo válasza:
53%
Nincs ezzel baj, kipróbálta. A lányok 70%-a ezt csinálja. Ettől ku*va nem lesz, nem kért pénzt érte. Am meg ha jó volt a szex, lehet egy szép kapcsolat kezdete. Én és a párom egy buli után feküdtünk le kb 5 óra ismertség után. 6 éve együtt vagyunk, összeköltöztünk és gyereket tervezünk. :) :)
2017. szept. 26. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!