Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ismerkedjek meg vele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedjek meg vele vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Balatonon mindennap járok futni és minden reggel elfutok egy kis bolt előtt és ott minden reggel ott van egy srác, aki gondolom ott dolgozik. És mindig, amikor elfutok a bolt mellett mindig szemezünk van ,amikor mosolygunk is. De ha pl hogyha egyszer nem néztem oda tudom , hogy néz.

Az lenne a kérdésem ,hogy ismerkedjek meg vele vagy hagyjam következő nyárra? :D

Mert én Pesti vagyok és jövő hét hétvégén elutazunk és már csak kövi nyáron leszek újra. És azért hagyni ezt az egészet nem akarom. Mert tetszik a srác...



2016. aug. 20. 10:33
 1/5 Egyenes út ***** válasza:
95%
Ismerkedj meg vele
2016. aug. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek ez előttem szólóval, ismerkedj meg vele most. Ha vársz, akkor lehet, hogy már nem is fog ott dolgozni jövőre, és akkor majd bánhatod, hogy kihagytad a lehetősége.
2016. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Ne varj vele,1 év az sok ido. Addigra mar lehet masik csajban fogja melegiteni a kolbászát.
2016. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%

És mi értelme lenne pesti lány létedre egy balaton környéki sráccal megismerkedni?? Semmi. Ne nehezítsd meg az életed...

Emiatt pedig ne várj a következő nyárra, amikor egy év lehetőséged lesz valakivel megismerkedni a lakóhelyeden.


Látszik,hogy eszetlen női logika az egész.

2016. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak igaza van, próbálj környékbelit keresni.

Én is ezt teszem. Eddig távolabbi lányokkal ismerkedtem, párszor találkoztunk, de a távolság miatt nem lett belőle semmi..

19 éves srác Szabolcs-Szatmár-Bereg megyéből. Eddig szabolcsi lányokkal nem nagyon ismerkedtem köszönhető annak, hogy sokat vagyok Debrecenben.. .

2016. aug. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!