Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszik egy ideje egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy ideje egy lány (ugyanabba a suliba jártunk), de hogyan ismerkedjek vele össze?

Figyelt kérdés
Egy iskolába jártunk (én idén érettségiztem), megpillantottam néha a folyosón és nagyon tetszik, de ez az érzés csak mostanában jött rám nem tudom miért, szóval amíg tartott a suli nem nagyon közeledtem felé. Most kb az egyetlen esély, hogy írok neki messengeren, mert facebookon ismerősöm. Viszont ez olyan proli megoldásnak tűnik, meg nyilván nem olyan mint a személyes találkozás, lehet csak egy egyszerű szórakozónak tartana. Illetve azt se tudom mit írnék neki, sosem beszéltem vele, olyan furcsa lenne neki is ha ráírnék a semmiből, talán így látásból ismer, mert amint írtam odajárt, csak 2 osztállyal alattam. Nincs sok rutinom ebben sajnos. 20/F

2017. júl. 1. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Ha azt akarod, hogy máshogy is alattad legyen akkor csinálni kellene valamit...tudom könnyü mondani de ez az igazság.
2017. júl. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy már régebben is figyelted őt és most tudatosult benned hogy tetszik neked és szeretnéd jobban megismerni. Személyes találkozó lenne a legjobb mert akkor nem érezné komolytalannak a dolgot.
2017. júl. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá, veszíteni valód nincs. Ha nem írsz rá, akkor egy jó ideig rágódsz majd azon, hogy mi van ha megtetted volna.
2017. júl. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak rögtön ezzel kezdeni egy kicsit letámadás, valami "bevezetés" sem ártana. Meg remélem nem küldi egyből szét a barátnőinek, hogy jót röhögjenek.
2017. júl. 1. 21:36
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nincs más lehetőséged találkozni vele akkor valóban az az egyetlen mód hogy írsz neki.

Amit ne kövess el hogy úgy írj rá hogy "Szia mizu?" vagy hasonlók, soha ne ezzel kezdd pláne így az elején.


Azt mondom hogy kapd össze magad és találj ki valami témát amiről kérdezni szeretnéd. Nézegesd a képeit amiből talán letudod szűrni hogy mi a hobbija, mit szeret csinálni, merre szeret járni és ezekkel kapcsolatban fogalmazz meg felé pár kérdést. Aztán ha ezekkel kapcsolatban elindul köztetek egy beszélgetés akkor már dobhatsz fel más jellegű témákat is amiről tudtok beszélni és aztán szépen sorban adni fogja magát a többi ha csak nem pattint le hirtelen.

Fontos hogy minél többet beszélj, lehetőleg ne regényeket írj neki.

Aztán ha úgy érzed hogy már szívesen elbeszélget veled messengeren akkor hívd el egy találkára mondjuk egy fagyira, kávéra, vagy valamire hogy személyesen is tudjatok beszélni, aztán a többi már csak adni fogja magát.

2017. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát a képei sok hobbiról nem tanúskodnak, szóval ez is nehéz. Valamiről viszont muszáj lesz írni, a "szia"-ig eljutok de aztán gondolom őt is érdekli, hogy mit akarok :D Gondoltam még, hogy megyünk le haverokkal a nyaralóba akkor esetleg meghívom (persze a barátnőivel ha akarnak, nyilván egyedül nem jönne), csak ez is olyan abszurd meghívás lenne úgy, hogy sose beszéltünk.
2017. júl. 1. 21:53
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen írd meg neki hogy láttad többször is és szivesen meg ismerned. Lenne e kedve beszélgetni. És ha eljutsz eddig kerdezgesd, és mond neki hogy szivesen találkoznál vele. Aztán feldobhatod ezt a nyaralos dolgot. Ha szimpatizal veled nem küld el, ha nem akkor még irhatsz neki akármilyen kifinomultan, vagy kreatívan vagy hogy mondjam:D akkor nem fog bajlódni. szóval ilyen szempontból mindegy mit irsz. Ha érted mire gondolok. Sok sikeeert
2017. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem értek ezekhez de pl ezt hallottam:" szia, nincs kedved eljönni velem valahova?" Valaki szerint meg konkrét helyet kell mondani meg időt, kész tények elé kell állítani, ez most máshonnan jutott eszembe, csak gondoltam, ha már eszembe jutott , már megemlitem.
2017. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti igazad van, kár is agyongondolni ezt, mert ha nem érdeklem akkor úgy se ír, ha meg viszonozza az érdeklődést akkor akár az a nyaralós dolog is összejöhet, szüleik csak elengedi őket 18 évesen...
2017. júl. 1. 22:27
 10/15 A kérdező kommentje:
Amúgy arra is gondoltam, hogy írok a barátnőinek érdeklődni róla, de szerintem az lenne az igazi lejáratás magam részéről.
2017. júl. 1. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!