Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti elmennétek valakivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmennétek valakivel randira, ha közben más tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Szóval, tetszik valaki, de közben más hív randira. Elfogadnátok vagy visszautasítanátok? Létezik helyes döntés?

Trollok kíméljenek, köszi :)



2017. szept. 25. 19:53
 1/9 anonim válasza:
66%

Elképzelhető hogy ismerlek ;)) ismerősömnek is ez volt ma pont a problémája ;) merrefele laksz?? Abból tudnám te vagy vagy nem

Amugy en meg kérdeznem aki nekem tetszik en is tetszem e neki ha igen akkor vele lepnek tovább ha en neki nem akkor elmennek a másik randira

2017. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ismerjük egymást, erről mostanság nem beszéltem a baráti körömmel :D

Az a baj, hogy nem lennék képes odaállni és megkérdezni...

Mindenesetre köszönöm :)

2017. szept. 25. 20:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha aki tetszik, annál nincs esélyed, a helyedben elmennék a randira, de ha úgy látod, hogy lehet belőle valami, akkor szerintem érdemesebb visszautasítani, nehogy aztán két szék közt a pad alá...
2017. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hát, nem kizárt, hogy ő is érez valamit, de nem lehetek biztos benne

Köszönöm :)

2017. szept. 25. 20:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Attol hogy tetszik neked valaki nem bizti hogy te is bejossz neki:D ne varj arra a valakire menj el vele randira lesz ami lesz

Lehet bele jobban belezugsz mint abba aki tetszik

2017. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Nekem általában több ember is be szokott jönni egyszerre. Ilyenkor persze, hogy adok esélyt másnak is. (Kivéve, ha valamiért nagyon taszít).
2017. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, hogy érez valamit? Derítsd ki! Ha igen, azt úgysem tudod azzal elrontani, hogy elé állsz, ha meg nem, akkor nincs mit veszíteni.:)
2017. szept. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Menj el! Én emiatt több embert visszautasítottam... megbántam :/
2017. szept. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. szept. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!