Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyeim, ha tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, ha tetszik nektek az illető úriember, ilyen körülmények között elmennétek randizni vele?

Figyelt kérdés

Olyan helyzetre gondolok, ha mondjuk egy bevásárlóközpontban megszólítana valamivel egy férfi, aki tetszik, és szívesen beszélgetsz vele, mert az első benyomások alapján belsőleg is szimpatikusnak tűnik, szóval minden stimmel, csak egyszerűen épp sietnie kell valahová. Szóval ha 1-2 perc után valami ilyesmit mondana,

hogy most sietnie kell, de szívesen folytatná veled valamikor a beszélgetést, akkor benne lennél?

Szóval érted minden oké, vonzónak találod őt, csak egyszerűen épp késésben van, lehet épp te is sietsz valahová.


Azért kérdezem, mert nemrég volt egy ehhez hasonló helyzet, amikor rám mosolygott egy helyes nő, és én csak visszamosolyogva tovább mentem, mert épp vártak már rám.

Már bánom a dolgot, mert nagyon helyes volt, ugyanakkor

nem tudom, hogy ez ciki lett-e volna, hogy megszólítom

valamivel, aztán egy perc múlva valami ilyesmit mondok: jót beszélgettünk, de késésben vagyok, viszont örülnék, ha folytatnánk valamikor a beszélgetést!


2016. nov. 15. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Simán számot cserélnék vele, ha külsőre tényleg bejön.
2016. nov. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ez teljesen egyénfüggő, hogy ki hogyan reagálna ebben a szituációban. Én például könnyen ismerkedős vagyok bármilyen helyzetben, de a nyilvános leszólításoktól egyszerűen lefagyok, képtelen vagyok kezelni.

Olyan helyzetben még nem voltam, hogy valaki későbbre halasztaná az ismerkedést. El tudom képzelni, hogy pozitív hatása lenne és kevésbé lennék görcsös.

Viszont azt meg kell jegyeznem, hogy ha én valakire rámosolygok (idegenre), az nem jelent ismerkedési szándékot. Rá szoktam mosolyogni azokra, akik mondjuk kinyitják az ajtót, udvariasan utat engednek, vagy ha valami érdekes történik mellettünk, amire mindketten felfigyelünk, előfordul, hogy összemosolygok a mellettem állóval. Ez nem a Férfinak szól, hanem az embernek. Ha egy 80 éves nénike lenne ott, rá is rámosolyognék.

2016. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
persze simàn.még oda se menj,küldj egy futárt ,hogy jövőre ugyanekor ugyanitt ,mert bizniszmen vagy és most késésben vagy ppp
2016. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem ha még tetszene is a pasi szerintem akkor sem mondanék igent.. de ez csak én vagyok :)
2016. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha meg tud úgy szólítani, hogy szívesen beszélgetek vele, akkor simán, viszont én olyan szinten le tudok fagyni, ha leszólítanak, hogy a bután mosolygásnál tovább nem feltétlen jutok. :D Az meg nem túl nagy bátorítás a férfiaknak randira hívásra, lássuk be.

De ha amit írtál, megvan (szimpi, vonzó, stb.), akkor miért ne?

2016. nov. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!