Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti elmennétek egy buliba...

Ti elmennétek egy buliba egyedül, ha tudnátok, hogy ott lesz egy lány, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy lány az egyetemen, akit csak távolabbról ismerek még, de nagyon megtetszett. A facebookon láttam, hogy ott lesz egy buliban a haverjaival. Ez ilyen hip-hop buli lesz, én meg a rockzenét szeretem, és a haveri köröm is, így az én ismerőseim közül biztosan senki nem jönne velem oda. Így meg fura lenne odamennem egyedül, mikor mindenki tudja, hogy ez nem az én világom. Viszont jó alkalom lehetne, hogy "véletlenül" találkozzunk és jobban megismerkedhessek ezzel a lánnyal. Szerintetek érdemes megpróbálni, vagy úgyis csak a haverjaival foglalkozna és ciki lenne az egész?
2013. dec. 6. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el!
2013. dec. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne tudd meg én mire nem voltam hajlandó ha tetszett a lány. :)

Még klasszikus táncórára is jártam, hogy tudjak udvarolni az egyiknek :DDD

2013. dec. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A helyedbe semmiképp sem próbálnám meg. Hiszen mi van, ha véletlen ittas a csaj, vagy mittomén, és akkor mindenféle kevésbé higénikus dologra kerülne sor pl. csókolózás, szex. stb..
2013. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát ha van annyi bátorságod h egyedül elmenny és valahogy beszélni vele, meg a haverjait se ismered és odamész és kinevetnek vagy valami de ha külön tudsz vele beszélni és bemutat a barátainak ugy nagyobb az esély h megismerjed
2013. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Simán menj el! Sokszor csajozásban a haverok pont visszahúznak, mert előttük cikibb, ha egy csaj visszautasít.

Illetve haverok közt lehet olyan, aki egy kicsit dominánsabb , és akkor ő is rámozdulhat az általad kinézett csajra, vagy éppen másik csajos társaság (ahol az általa kinézett csaj van) szórakoztatásához kéri hogy asszisztáljatok.

2013. dec. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!