Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rá írjak a lányra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rá írjak a lányra?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy tegnap este bementünk egy barátommal iszogatni a vérosba és mondta, hogy jön egy lány is. Nagyon szép, beszélhettünk is meg kedves volt. Viszont kiccsit később mikor becsiccsentettem egyértelműen kicsit jobban megnyíltam ls elkezdtem elöálni sztorikkal, hogy soha nem volt barátnőm és nem is lesz stb. Emiatt eléggé ég a pofám. Jövőhéten szombaton ismét találkoznánk egy házibuliban. Szerintetek rá írjak, vagyis érdemes lenne ráírni? Nagyon félek, hogy egyből az ugrik be neki hogy berúgtam.

2017. szept. 30. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne! Inkább viselkedj kicsit normálisabban amikor legközelebb találkoztok, és semmiképp ne nyomulj rá, ha szerinted kicsit gázul viselkedtél. Az csak ront a helyzeten. Inkább mutasd meg neki hogy tudsz te értelmesen értelmes dolgokról is beszélni. :)
2017. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is hasonlóan gondoltam :) azért őszintén félek is hogy esetleg valaki mással fog smárolni, legalábbis tudom hogy mennek ezek a házibulik.
2017. szept. 30. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!