Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Találkozzak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozzak vele?

Figyelt kérdés

Bevallottam még nyáron egy fiúnak hogy szeretem...és ő erre nem adott konkrét választ...

Őszi szünetben szeretnék vele találkozmi mert már egy éve ismerjük egymást és már kellene:) de nem tudom hogyan fog viselkedni velem amikor talákozunk:(

Mert ugye nem válaszolt az üzenetemre(egy szóval lehet hogy egy gyökér)és leszar majd barátként fog velem viselkedni max.lekezelően...

Vagy amikor meglát le fog rohanni mert hogy erre a napra várt már nyár óta...azért nem válaszolt.

Valós az hogy tényleg várt a válasszal amíg nem találkozunk? És hogy szerintetek ezzel a hűdesok infóval tényleg találkoznom kéne vele?



#fiú #találkozás #lehethogygyökér #váraválasszal?
2017. okt. 3. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél azért több infó kéne. Pl mekkora csöcsöd?
2017. okt. 4. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hat en meg ebbol a kis infobol is leszurtem,h k**vara nem erdekled..
2017. okt. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos ki kell ábrándítsalak, mert a leírtak alapján valószínűleg elijesztetted őt magadtól.

Lehet, hogy nem ártana még egy üzenetet írnod neki, hátha válaszol, és értelmesen meg tudjátok vitatni a dolgot. Szerintem ez lenne a legjobb megoldás.

De ha nem ír vissza, sőt, te magad is fontolóra veszed, hogy talán "gyökér", akkor szerintem nem kéne belemenni egy ilyen kapcsolatba, és próbáld meg elfelejteni.

2017. okt. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!