Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csókolózni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni?

Figyelt kérdés

Tudom már több millióan megkérdezték. Tudom, hogy hülye kérdés de légyszi válaszoljatok.

Szóval van egy fiú akivel alakul valami és a tudtomra adta, hogy meg akar csókolni. Én is meg szeretn


2017. okt. 8. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Fő kategória:

[link]


Igen, az az a tipikus triviális kérdés.

2017. okt. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ki az aki kijelenti, hogy szeretne megcsókolni? :DD Kérvényt nyújtott be talán? Ez csak úgy megtörténik nem kell ezen agyalni. De az első már válaszolt, többet én se tudnék
2017. okt. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem is ez volt hogy kerdezoskodtem meg ilyenek...egyatalan nem kell rajta stresszelni irto egyszerű. most hülye példát mondok de télleg olyan, mintha ennél. ugy kell mozgatni az ajkaid mintha ennél. ez a sima. a nyelves az majdnem ugyan ez csak a nyelveddel át kell ugymond nyulnod es ezt egymas utan addig amig vege nincs a csoknak. de ha elkezded rá tudsz érezni. nagyon egyszeru,konnyu megtanulni. remelem segithettem!
2017. okt. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!