Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti szoktatok csókolózni első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok csókolózni első randin?

Figyelt kérdés
17/L

2017. aug. 19. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem erkölcstelen ez.... 16/f
2017. aug. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szoktam? Hogy többedik? Se randim nem volt még, se csókom, veled egyidősen :D De az elsőn nem mennék bele, hogy megcsókoljon. Tudjon már várni egy kicsit.
2017. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pacsi utolsó, ugyanígy vagyok én is :D
2017. aug. 19. 00:20
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha szimpatikusok vagytok egymásnak és a szikra is meg van... egy szájra puszi vagy egy csók miért ne férne bele :D de am mindenki érzi, hogy neki mi a jó... ha most 100an írnánk, hogy de persze belefér neked attól se változna a véleményed :D
2017. aug. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csókolóztam az első randimon a párommal. Jól esett, és már 1,5 éve együtt vagyunk. :)

Ezt nem lehet megtervezni, hiszen jön magától.

2017. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Első randin én is enegdtem, nem bántam meg, meg volt a szikra :)
2017. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha alapból már régóta ismeritek és szeretitek egymást, akkor miért ne?:D
2017. aug. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
helyzet függő de ha tervezel foyltatást válald be:D
2017. aug. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a barátommal első randi előtt már összegabalyodtunk egy buliban, és alapból is ismertük egymást egy éve, úgyhogy nekünk volt csók. De, ha egy úgymond "ismeretlennel" randiznék, és így kb semmi közös előzményünk nem lenne, akkor nem hiszem, hogy szívesen csókolóznék ilyen hamar.
2017. aug. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!