Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy egyfolytában egy olyan fiúra gondolok, akit nem is ismerek?

Figyelt kérdés
Még csak néhányszor láttam őt, akkor is csak pár másodpercre, de valamiért annyira magával ragadott és nem bírom kiverni a fejemből...

2017. jan. 27. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
persze, szerintem ez normális. nem mondom, hogy mindennapi, de előfordul. főleg ha még tizenéves vagy. :)
2017. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CFB ***** válasza:
Normális, persze. Ha annyira tetszik a srác, próbálj meg vele beszélni/ beszélgetni. Hajrá! ^^ 14/L
2017. jan. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy nem tudom mikor/hogyan lenne rá alkalmam beszélni vele...Még a nevét sem tudom.
2017. jan. 28. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
na én is így vagyok ezzel pedig én lassan 18 leszek..:'D
2017. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!