Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert nem lép a srac?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem lép a srac?

Figyelt kérdés

Mar 4 randink volt kb 1 honapon belul, de mar evek ota ismerem (haverkent, nem volt szoros kapcsolat). Nem kellett volna mar lepnie valamit?

Marmint nyilvanvalo h tetszek neki, tobb jel is mutatja, csak epp az nem h mar tul vagyunk 4 randin is. Ez soknak szamit ahhoz kepest h nem csokolt még meg? Tudom h erre nincs idokeret, mindenkinel mas meg orulok nagyon h nem nyomul, de b.sszus, annyira egyertelmu a szitu, nem ertem miert nem lep. A legutobbin azt hittem fog, de megsem :s



2017. okt. 12. 17:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy hulyeseg lenne a kovi találka alkalmaval megkerdezni h mit erez irantam? Nekem kene lepni?!! (Tudom nem a fiu dolga feltetlenul, de en megadtam a jeleket mar, sztem latja h tetszik nekem)
2017. okt. 12. 17:59
 2/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy kort írhattál volna. Mert 20-30 éveseknek már az első randin is simán befigyel a csók, de mondjuk ha 15 évesek vagytok, akkor lehet fél a srác, ezért vár ennyi randi óta.
2017. okt. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
18/l 20/f
2017. okt. 12. 18:03
 4/12 A kérdező kommentje:
De amugy a tini parkapcsolatok temaba nem veletlenul irtam:)
2017. okt. 12. 18:04
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Hát, mondjuk a 20/f már nem tini de mindegy. Egyébként valószínűleg akkor fél, vagy nem érez irántad semmit. Egy 20 éves már azért nem tini vagy gyerek.
2017. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oke de szerintem tinihez kozelebb all mindkettonk kora mint a felnottekhez ;) de amugyse ilyenen akadj mar fent.
2017. okt. 12. 18:14
 7/12 anonim ***** válasza:
15%
Én ne makadtam fenn, csak te bizonygatod, hogy a 20/f-nek a tiniknél a helye. De nincs ott, ha már van esze. Egyébként ahogy írtam, vagy fél, vagy nem kedvel eléggé.
2017. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem tényleg kérdezd meg mit érez...Bar a jelekből ha egyértelműek vennie kellene hogy lépnie kell

De ki tudja

2017. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hat elhivott moziba, o fizetett mindent, programokat talal ki kettonknek, Elore enged az ajtokon, erdeklodik, folyton o keres (neha enis), kozeledik is felem csak meg a csok nem tortent meg, mindig kerdezi h mikor lesz kovi tali stb.. Sztem ez azt jelenti h kedvel...
2017. okt. 12. 18:30
 10/12 A kérdező kommentje:
De szerintem o is veszi a jeleimet. Mindig kedves vagyok, enis szoktam keresni, erdeklodok felole szval gyakorlatilag kolcsonosek a tettek is
2017. okt. 12. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!