Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit reagálnátok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit reagálnátok, hogy ha egy fiú osztálytársatok elhívna titeket egy randura vagy csak, hogy megigyatok valanit?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy am jóba vagytok vele és sejtitek/tudjátok,higy szerelmes belétek...
2017. okt. 20. 07:28
 1/8 A kérdező kommentje:
*randi
2017. okt. 20. 07:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszik menj el vele. Ha nem akarsz tőle semmit tisztázd vele. Nem olyan nagy ügy.
2017. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:D bocsi lehagytam , hogy én vagyok a fiú
2017. okt. 20. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak semmi buzulás!
2017. okt. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Xdd nem ..úgy értem hogy én vagyok fiú és a lányt akarom elhívni :)
2017. okt. 20. 10:41
 6/8 anonim válasza:

Ha tetszene, akkor azt reagálnám, hogy: OK.

És elmennék vele.

17L

2017. okt. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 Na hat ez a vilag egyik legparasztabb valasza.. akkor mit reagalnal annak aki nem tetszik? :D
2017. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én örülnék:) mert az egyik fiu pont tetszik az osztalybol es en is neki(megtudtam), de viszont meg hozzam szolni se nagyon mer, ugyhogy orulnek ha ezt tenne:)
2017. okt. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!