Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megismertem egy fiút, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút, de szerintem ma láttam utoljára, miért lehet ez? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Voltam ma egy vidámparkszerűségben,barátaimmal,és ott lehetett gumikkal kardozni. Oda jött egy nálam 5 évvel idősebb srác,és ellene kezdtem játszani. Aztán beszélgettünk,meg felvágott azzal,h milyen erős,mert lehetett húzóckodni is. Viszont egy idő után megkérdezte h mi követjül-e. Mondtam neki,hogy nem csak épp mi is erre a sorra várunk. Furcsa volt,mert eleinte olyan volt,mintah bejönnék neki,de aztán ezt kérdezte.. még a nevét se tudom,tehát valószínüleg ma láttam életemben utoljára,de nagyon érdekel,miért kérdezhette ezt.

2017. okt. 20. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:
csak azért kérdezte mert többször összefutottatok egy viszonylag nagy területen, és vicces kedvében volt
2017. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Dehá utána már nem is szóltunk egymáshoz
2017. okt. 22. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
és mi is zavar egészen pontosan?
2017. okt. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!