Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismertem valakit interneten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem valakit interneten, só nincs kamuprofilról, de csak szerintem furcsa, hogy rögtön első talin elhív a házukba?

Figyelt kérdés
Már beszélünk pár hete, és valami mindig közbejött nála vagy nálam, és most elhívott magához, eleinte hogy legyek ott egész héten, de mondtam h ott aludni semmiképp nem fogok még, ugyh csak egy nap

2015. szept. 7. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
9%

Hát nem tudom..., szerintem csak nyitotabban áll ehhez a dologhoz, mint te. Nekem is volt már olyan, hogy az ismerkedés első szakaszában, már áthívott magához.


Ha te ezt korainak érzed vagy nem tetszik, akkor ne menj bele, ennyire egyszerű! :) Ha normális, akkor megérti, hogy ez neked még korai.

2015. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is interneten ismertem meg a barátomat és ugyanígy elhívott magához egy hétvégére első találkozóra. Én elmentem, nem gondoltam, hogy valamiféle elmebeteg lehet :D Túléltem és már egy éve együtt vagyunk.
2015. szept. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
13%

Az első válaszoló nem tudom, hogy milyen bolygón van.

Bízom benne, hogy ezt Felnőtt emberek is olvassák, nem csak gyerekek: minden országban törvény szerint, ha Veled történik valami, jobban mondva bántalmaznak, legelőször azt nézik meg, hogy HOL történt, tehát ha Magánterületen, valaki lakásán, akkor a rendőrség is csak legyinteni fog, ha Közterületen, pl. kávézó, étterem, utcán, parkban, stb. akkor még jogod van védekezni. Ez a legkonkrétabb válasz ebben az esetben. Bízom benne, hogy a szülők is felvilágosítanak majd ennek fontosságáról.

Egy idegen férfiban te megbízol annyira, hogy elmész a lakására???

Ha pedig nem akarsz vad szexet már az első randin, akkor amit csinálnátok Magánterületen, azt nyudotan csinálhatjátok Közterülten is. Bízom benne, ez így pontosan érthető.

2015. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ne menj el!
2015. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3! Én sem tudom, hogy te milyen bolygón élsz...

Nem bíztattam arra, hogy mindenképpen menjen el a lakására...

De szerintem nem is kell mindig a legrosszabbra gondolni! Ennyi erővel, akkor is megtörténhet a baj, ha este sétálsz hazafelé.

Persze legyen mindenki óvatos, mert sosem tudni, hogy ki milyen ember, de azért nem is szabad a legrosszabbra gondolni!

2015. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!