Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gerdika kérdése:

Megismertem egy srácot, elvoltunk filmeztünk . Nagyon megkedveltem, azt mondta ő is de sajnos visszament az exéhez, szerintem csak megszokásból . éreztem h nem közömbös irántam. Tettem egy ajánlatot, h barátság és sex, mondta kecsegtető hívni fog?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 13:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

barátság és sex????

Harmadiknak akarsz beszállni? Gratulálok. Ennél rosszabb megoldást nem is választhattál volna.

2013. aug. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Csak egy szó: R.I.B.A.N.C.!

Mi van, ha már valaki jobb nálad, akkor képes vagy ilyen aljas dologra, h bármi áron de rátapadsz a pasira???

2013. aug. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
ri-banc vagy?
2013. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezt te mondtad a pasinak?Pótlék akarsz lenni?Ennél lejjebb már nem is süllyedhettél volna.
2013. aug. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
A legjobb fej csaj vagy!
2013. aug. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
nem vagyok rib.an,de ezzel talán még van esélyem visszahódítani,mert ő is sexmániás érzem h nem vagyok közömbös számára..Azt mondta akár még lejön ő is dumálni,csak fél h átalakul az érzése..Azért ajánlottam fel mert érzem h van esélyem
2013. aug. 15. 13:38
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha felajánlottad a szexet akkor gondolod, h kelleni is fogsz neki komolyabbra? Minek járjon veled, ha anélkül is megkaphat mert te oda dobod magad?? Semmi női büszkeség nincs benned, ezért R.ibanc a R.ibanc, azaz te...
2013. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Pont,hogy most redukáltad 0-ra az esélyeidet.Ezután csak egy szextárgy leszel neki,semmi érdekes nem lesz benned amiért meg akarna kapni..

Ezt jól eltoltad.

2013. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ezt utólag bánni fogod, nagyban lecsökken majd egy ilyentől az önbecsülésed, hidd el. Ha nem is most, de pár hónap múlva biztos. Az önértékelésedet és önbizalmadat is romokba fogja ez dönteni, ha egyébként egy normális lelkületű lány vagy.

Ez nem jó ötlet, szerintem ne tedd, mert csak rosszul jöhetsz ki belőle.

2013. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Te nagyon el vagy tévedve, ha azt gondolod, hogy meghódíthatsz valakit azzal, hogy szétteszed a lábad. Max. él a felkínált lehetőséggel, de abból még nem lesz párkapcsolat, csak egy menet.
2013. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!