Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vélemény rólam? 15L!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam? 15L!

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy Szeretnek egy barátot, de mivel nem vagyok túl népszerű az iskolában meg ilyen helyeken ezért nem nagyon jönnek oda hozzam, sem barátkozni , sem úgy mint egy csajhoz

Szóval gondoltam más baj lehet ami valszeg a kulsommel kapcsolatos

De leírok nehány belső ES külső tulajdonságot magamról( ES aki szeretne írjon)

Külső: hosszú vilagosbarna haj, kékes-szurkes-barnás szem,168cm , 56-7kg, vékony testalkat,elkezdtem edzeni hogy izmosodjak is , világos bor , hosszú lábak( vagyis szerintem-

Belső: nem tudok könnyen megnyilni ha a valóságban beszélünk ES nem neten ,visszahúzódó vagyok , jo tanuló, könnyen jegyzek meg dolgokat, felénk vagyok ES nem nagyon hallatom az erzeseimet ES a véleményem

Ha valakit befogadok a bizalmammal azzal kozlekenyebb leszek, ES nagyon jól elhulyeskedek vele


Amúgy ha lehet akkor nem kerek olyat hogy " meg fiatal vagy , játssz csak a barbikkal"

Budapesten lakok egyébként ( 7-ker)



2017. okt. 21. 11:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Önbizalom hiányos vagy ez a gond. Ezért nem nyilsz meg mások előtt . Sokat kéne magaddal foglalkozni, sportolni , és ilyesmik ha külsőt változtatsz ja belsőt az pedig a te megnyílásod úgy mehet ha bátor leszel hozzá . Megszólalsz egy szot is már valami. Ennyi 19F
2017. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát abból amit leírtál nincs semmi baj veled, csak sajnos aki visszahúzódó azt nehezebben is veszik észre. Írnék neked de valószínű idősnek tartanál xD
2017. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hat igen az igaz hogy nagyon visszahúzódó vagyok...a családom is az szóval nem nagyon tudtam kitől "tanulni" egy kis nyiltsagot...de ezen most igazából picit javítottam...de meg mindig törekszem arra hogy kicsit jobban megnyilvanuljak
2017. okt. 21. 11:49
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Itt mindenki csak Budapesten lakik? :|
2017. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Quatermain ***** válasza:
25%
Képet kérhetek privibe?
2017. okt. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Próbálok sorban haladni:

Az írásstílusodon van mit fejleszteni, de nem vészes.

A népszerűség egy idegennek nem számít, így mi nem tudjuk miért nem mennek oda a srácok.

A kékes-szürkés-barnás szemre kíváncsi lennék, nincs csak arról képed?

A világos bőr személy szerint nálam plusz pont.

Én is csak neten nyílok meg, élőben néma vagyok, szóval ez sem rossz. :D

A jó memória is fontos, de csak akkor számít nekem jónak, ha érdeklődsz különféle témák iránt.

Szerintem túlságosan kinyílvánítod a társfüggőséged, ami bizalom szempontjából számomra negatívum lenne, olyan érzést keltenél bennem, hogy ha 1-2 órára nem veled foglalkozok, akkor rögtön másfelé kacsingatsz.

Összességében nincs veled gond, de ennyi információ számomra közel sem elég már, hogy kapcsolati ítéletet mondjak egy lányról.


Ui.: miért írod nagy betűvel és ékezet nélkül az "és" szót?

2017. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
52%
privátban küldj képet az alapján max tudom mondani. 19/F
2017. okt. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

#6

Szóval Amugy azért írom úgy mert valamikor biztos az auto korrekt valamiért úgy vette be

Pl az én szót is mindig EN-nek írja mert egyszer így írtam le

Amugy meg jo vagyok helyesirasba

Szoval elgepelem vagy az auto korrekt egy hiba miatt mindig a rosszra javítja

Na mindegy

Nem vagyok tarsfuggo

Van hogy Egesz szünetben elvagyok magamnak es jól is erzem magam szóval ezzel nincs gond

Csak azért társasági ember is vagyok es nem szeretnek állandóan egyedül lenne

Mert azért ez 2 hetes szünetben oké de pl egy hónaposban mar nem , mert a barátaim elutaznak Es jók lennének nem osztálytárs barátok is

2017. okt. 21. 21:38
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem is helyesírást írtam, hanem írásstílust. :)

Megértelek, ha ez a vágyad, akkor kívánom, hogy találd meg akit szeretnél! :)

2017. okt. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért csak nagyon óvatosan a GYK-s ismerkedéssel! mert könnyen lehet, hogy akivel itt hetekig levelezgetsz, és 17-nek adja ki magát, egy 70 éves erőszakos pedofil. Legyen az a minimum, hogy áttértek skypera, vagy valami hasonlóra, ahol élő videóban tudtok beszélgetni. Nem csak egy két képet küld magáról, mert az is lehet másról. Ha már találkoztok, akkor szigorúan nyilvános helyen, és te mondd meg, hogy hol. Mikor. Ez elég veszélyes ismerkedési forma főleg fiatalon.
2017. okt. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!