Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vélemény rólam? 15L!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam? 15L!

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy Szeretnek egy barátot, de mivel nem vagyok túl népszerű az iskolában meg ilyen helyeken ezért nem nagyon jönnek oda hozzam, sem barátkozni , sem úgy mint egy csajhoz

Szóval gondoltam más baj lehet ami valszeg a kulsommel kapcsolatos

De leírok nehány belső ES külső tulajdonságot magamról( ES aki szeretne írjon)

Külső: hosszú vilagosbarna haj, kékes-szurkes-barnás szem,168cm , 56-7kg, vékony testalkat,elkezdtem edzeni hogy izmosodjak is , világos bor , hosszú lábak( vagyis szerintem-

Belső: nem tudok könnyen megnyilni ha a valóságban beszélünk ES nem neten ,visszahúzódó vagyok , jo tanuló, könnyen jegyzek meg dolgokat, felénk vagyok ES nem nagyon hallatom az erzeseimet ES a véleményem

Ha valakit befogadok a bizalmammal azzal kozlekenyebb leszek, ES nagyon jól elhulyeskedek vele


Amúgy ha lehet akkor nem kerek olyat hogy " meg fiatal vagy , játssz csak a barbikkal"

Budapesten lakok egyébként ( 7-ker)



2017. okt. 21. 11:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Nekem írhatsz, ha gondolod. 16/F
2017. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
És ha jön a kifogással, hogy nincs webkamerája, nincs regisztrálva a skypera, akkor tudd, hogy az csak kifogás, és azért nem akarja, mert akkor lebukna. Azzal szóba se állj. Az ilyenek csak maszturbálni akarnak rajtad. Ne küldj előre képet, se képre képet, skypeont vagy hasonlón láthatjátok egymást. Addig a Facebook oldaladat, youtube stb. se add meg. Egyszerűen semmit! Esetleg külön erre a célra készíts skype felhasználói fiókot. Tényleg légy óvatos.
2017. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

#10 Es #12

Koszonom szépen a tanácsokat

Igazából ahogy mondod teljesen jogos mert tényleg volt a környezetemben is olyan akit így használtak ki...szóval ezekkel próbálok vigyázni:)

Nagyon másnak adjak ki magukat egyesek Es nem tudod hogy igaz vagy sem amit mond vagy kuld pl képet:(

2017. okt. 23. 19:21
 14/16 anonim ***** válasza:

Lehet már nem érint.. vagy bármi.. de azért írj, ha gondolod. Megtudlak érteni..

15/L

2018. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Toga Aty válasza:
Mi változott az elmúlt évben?
2018. dec. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 PestisPesta ***** válasza:
Én megismerkednék veled.
2018. dec. 10. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!