Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjam fel egy 17 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel egy 17 éves fiú figyelmét? 16/L

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában aki tetszik. A suliban nem nagyon beszélünk, max. 1-1 köszönés, viszont Messengeren mindketten tök nyugodtan és zavar mentesen tudunk beszélgetni. A fiú írt rám először, tehát Ő kezdeményezett. Van egy közös ismerősünk, aki az én osztálytársam és az egyik legjobb fiú barátom. Egyszer azt mondta a fiú barátom, hogy hagyjam ezt az egészet a sráccal, mert a fiú nem szerelmez keres. Viszont pár nappal ezelőtt azt mondta a fiú barátom, hogy hívjam el valahova a srácot, kezdeményezzek én, mert ismeri Őt és tudja, hogy nem kezdeményezne. Egyébként a suliban a srác sokszor szokott nézni, amit igazából nem én szoktam észrevenni, hanem a barátnőim.

Szerintetek mit tegyek?

Az osztályban van egy lány akinek szintén tetszik a srác és Ő már léni akar és elszeretné hívni Őt valahová, de én ezt nem szeretném

Ötletek mit tegyek? A válaszokat előre is köszönőm:)



2017. okt. 21. 13:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdd azzal hogy suliban is beszelgetsz vele legy joarc de ne nyalj neki, csakugy lazan.
2017. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Itt csak az a baj, hogy túlságosan félénk vagyok:/
2017. okt. 21. 13:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Ugyan. En is az voltam. Egyszer leptem ki a komfortzonambol utana egyre jobban es jobban ment. Idegeneket szolitok le ugy hogy ok jobban paraznak mint en.
2017. okt. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A suliban nem igazán tudnék vele beszélni, mert általában a tantermükbe vagy a haverjaival van :/
2017. okt. 21. 13:48
 5/9 anonim ***** válasza:
Ah ertem. Akkor viszont neten dumaljatok rendszeresen. En a legjobb haverjaim ott ismertem meg. Persze sokszor meg tobb is lehetett volna nemelyikbol csak visszautasito voltam. Keressetek egymast rendszeresen es alakulhat ez. Ha nagyon kis tutyimutyi, egyszer hivd el valahova. De vigyazz vele 17 evesen meg a legtobb fiu hulye. Engem csak kisajatitani akartak mindig. Szoval ne rohanj szep fokozatosan ismerd meg es alakul magatol aminek kell.
2017. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


kérdezd meg tőle... Jaa hogy ezt is te írtad ki már ezerszer? jaaa hát akkor írd ki még ugyanazt párszor... szánalom -.-

2017. okt. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az egyik srác nekem tetszik, a másik a barátnőmnek. Haver.. Kétszer írtam ki és 2 külön srácról van szó, de ne zavarjon :)
2017. okt. 21. 19:31
 8/9 anonim ***** válasza:
Hivd el a haverjaitol egy percre "beszelhetnenk negyszemkozt?" ez nagyon bejon a sracoknak ha felre hivjak oket a lanyok mert van bennuk annyi batorsag es akk utana kerdezd meg h nincs e kddve elmennie veled vhova
2017. nov. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nem aktuális, mert a srácnak barátnője lett, de azért köszönöm :)
2017. nov. 3. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!