Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Érdemes lenne e ezt a lányt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne e ezt a lányt randira hívni és hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 15 éves vagy és van egy lány a suliból aki évfolyamtársam és olyan 3-4 hete ismeren, de viszont nem beszéltem vele sokat mivel nem volt rá alkalmam és facebookon nem akarok vele csak nagyon ritka esetekbe mivel nem szeretném hogy az interneten ismerjem meg.


A lány szerintem kedvel engem és heti 3-4x is együtt szoktunk buszozni, de az a baj hogy ott van egy barátnője meg egy fiú osztálytársa és nem tudom hogy mit kellene csinálnom hogy csak vele beszélgessek mert az osztálytársaival beszél a buszon. A suliba ritkán szoktam vele beszélni mert nincsenek közös óráink és a suliba se látom sokat, de ezen szeretnék változtatni. Ezt a lányt szerintetek hívjam el valahova enni/inni vagy sétálni és ha igen akkor kettesbe menjek el vele vagy a másik barátnőjét is hívjam el ?


Válaszokat előre is köszönöm!



2017. okt. 24. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt, hogy érdemes e elhívnod valahova, azt te tudod, mivel csak te érzed, hogy mennyire szeretnéd őt...Szerintem - ha elhívod - ne a barátnőjével, mert akkor sokkal inkább barátként fog rád tekinteni. Szerintem hívjad el csak őt, de ne legyen túl árulkodó, hogy tetszik neked. Legyen csak annyi, hogy "Nincsen kedved eljönni X-kor Y helyre?" - ne legyen tőbb, mert a túl hosszú szöveg túl árulkodó!!!! A túl rövid, meg bunkó (pl:. "Csa, X-kor Y helyen?") Én a helyedben facebookon hívnám el, de ha nem szeretnéd, akkor viszont próbálj meg valahogyan beszélni vele kettesbe...mondjuk amikor a másik kettő haverod beszél egymssal, akkor te meg mondjuk próbálj meg a lánnyal beszélni! Ha van esetleg valamilyen kérdésed, nyugodtan írj!!
2017. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!