Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szóval, van egy lány, egy és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval, van egy lány, egy és fél éve ismertem meg internetről. Találkozzak vele? Mennyi lenne a vonatjegy ára 74Km-re? Várpalota, Törökbálint között? (Többi lent, hosszú)

Figyelt kérdés

Szóval, a fogalmazásomat kérem, ne tessék leszólni (Izgulok)

Mindketten 16 évesek vagyunk, 74Km van köztünk, és azt írta, hogy szeret velem beszélgetni, másnap nehezen, de rávettem magam, hogy megkérdezzem, a találkozást, és erre azt írta, hogy szívesen találkozna velem, nah ennek énis örülök, csak attól félek, hogy valami rossz dolog történne, talán nem tetszem neki, és ezt én nem bírnám, mert lelkileg nagyon érzékeny vagyok ilyen dolgok terén.

Én nagyon kedvelem őt, és szeretnék a kedvében járni.



2017. okt. 25. 18:02
 1/5 A kérdező kommentje:
És még azt hozzáteszem, ő nem az a tipikus mai lány, hanem ő normális lány, nem cigizik, kedves, és végighallgat
2017. okt. 25. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Srác, velem is volt ilyen, úgysem nyugszol meg, amíg nem találkoztok. Sok sikert. :P A jegy árát meg megnézheted a MÁV honlapján, csak a diákkedvezményt is kapcsold be. Minden járat mellett ott az ára. Amúgy készülj fel, hogy élőben egész más beszélgetni.
2017. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat. Igazad van, szóval megpróbálkozom vele, mégegyszer köszi.
2017. okt. 25. 18:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon cuki, aranyosak lehettek :-) Nem egy nagy táv, ilyen idős koromban hetente összejártunk 75-km távból busszal vagy pl. én egy Simson-nal. A legszebb ifjú szerelmes idők voltak(ki ne hagyd!), és később végül a párom lett a lány és van egy szép nagy fiunk is már.
2017. okt. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem fogom kihagyni :)
2017. okt. 30. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!